poniedziałek, 18 Czerwiec 2018
Home / Bez kategorii / Largo zwany Odim szuka domu! Piesek towarzyszył biegaczom podczas biegu Gryf Arena Run

Largo zwany Odim szuka domu! Piesek towarzyszył biegaczom podczas biegu Gryf Arena Run

– Zabawny, przyjazny o łagodnym usposobieniu wobec dzieci – Largo zwany Odim szuka nowego domu. W trakcie niedzielnego biegu Gryf Arena Run wbiegł na metę z Łukaszem Czyrnym, radnym powiatu, który biega od kilku lat, który nie tylko wyznacza kolejne życiówki, a postanowił połączyć sport z działalnością charytatywną.

Odi to półtoraroczny piesek, który garnie się do ludzi. – Jest bardzo towarzyski, niezwykle delikatny, pełen wyczucia. Wbiegliśmy razem na metę niedzielnego biegu Gryf – Arena Run, by Odi mógł pokazać się publiczności. Mam nadzieję, że już jakieś dobre oczy wypatrzyły go i wkrótce Odi znajdzie swój dom  – mówi Łukasz Czyrny, radny powiatu, który brał udział w biegu i postanowił wspierać akcje adopcyjne schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sosnowicach.

– Szukamy domu wyjątkowego – tak wyjątkowego jak Odi. Aktualnie piesek przebywa w domu tymczasowym z 4-letnią dziewczynką i jej mamą, zna zasady panujące, nie jest hałaśliwy, zachowuje czystość i pięknie podróżuje samochodem. Osoby, które chciałyby przygarnąć Odiego powinny skontaktować się ze schroniskiem i umówić się na tzw. wizytę przedadopcyjną  – mówią wolontariuszki ze schroniska.

Kontakt w sprawie adopcji Odiego:
p. Marta 793 844 842/ wolontariuszka Justyna 723 856 482

Sprawdź także

Fotowoltaika w pigułce, produkuj darmowy prąd ze słońca

Kilkaset osób w naszym regionie skorzystało już z oferty firmy piTERN, instalacje fotowoltaiczne coraz częściej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.