piątek, 6 Grudzień 2019
Home / BROJCE / Świetna zabawa, sportowe i rodzinne święto! Gryf – Arena Run już za nami. Zobacz zdjęcia cz I.

Świetna zabawa, sportowe i rodzinne święto! Gryf – Arena Run już za nami. Zobacz zdjęcia cz I.

Ponad stu biegaczy z całego regionu wzięło udział w pierwszym biegu Gryf – Arena Run 2017, który pobiegł w niedzielne popołudnie. – Świetna zabawa, zawodnicy dopisali, widać głód takich impreza. Myślę, że to nie ostatni bieg w tym sezonie – mówi Kazimierz Sać, gryficki starosta, która choć sam nie biegł, dopingował startujących.

– Bawiliśmy się bardzo fajnie, gratulacje dla Gryfic za organizację tak fajnego biegu. Im więcej takich imprez, tym lepiej. Aktywnie czas spędzają całe rodziny, bo w biegach dla młodszych startowały dzieciaczki, a w biegu głównym rodzice a nawet dziadkowie – mówią uczestnicy. Najmłodszy uczestnik biegu na dystansie 5 km miał siedem lat a najstarszy blisko 78. Zobaczcie pierwszą galerię zdjęć! Niedzielna impreza wystartowała przed południem. Towarzyszył jej piknik rodzinny, na którym można było poćwiczyć na urządzeniach firmy Fitmax,  pomalować buźki i poszaleć na dmuchanej zjeżdżali.

Jako pierwszy w kategorii OPEN mężczyzn na mecie odmeldował się zawodnik z numerem 82 – Krzysztof Rudnik z Krępy Słupskiego, zawodnik reprezentujący grupę Night Runner Słupsk, tuż za nim linię mety minął Michał Sieczkowski ze Szczecina, na trzeciej pozycji uplasował się Szymon Piskorz z Rymania.

Wśród pań w kategorii OPEN pierwsza na metę dobiegła Elżbieta Szulc z Gryfic, drugi wynik wybiegała Joanna Paczyńska z Wysokiej Kamieńskiej, zaś trzeci wynik należał do Agnieszki Klimas z Gryfic, reprezentującej grupę biegową Run Gryf Gryfice.

Najlepszym zawodnikiem z Powiatu Gryfickiego okazał się Łukasz Uldynowicz, która na mecie odliczył się jako czwarty. Nagrodzono również najmłodszego zawodnika – Gabriel Lewandowski, zaś dla najstarszego Henryk Kwocz.

Tu sprawdzisz wyniki biegu Gryf – Arena Run

Sprawdź także

Mikołajki z Gryfickim Domem Kultury

Gryficki Dom Kultury zaprasza na Gwiazdkowe Warsztaty – Mikołajki z GDK, które odbędą się 6 …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.