piątek, 6 Grudzień 2019
Home / GRYFICE / Start i meta już gotowe! Rusza pierwszy Gryf Arena Run! Przyjdź i kibicuj biegaczom!

Start i meta już gotowe! Rusza pierwszy Gryf Arena Run! Przyjdź i kibicuj biegaczom!

Ponad setka biegaczy szykuje się na pierwszy start w biegu ulicznym Gryf – Arena Run 2017! Zawodnicy i zupełni amatorzy sprawdzą swoje siły na dystansie 5 km. Punktualnie o godzinie 14.00 ruszą na ulice miasta!

– To nie będzie zwykły bieg, nie chodzi tu o rekordy i super wyniki. Pasjonaci biegania z Gryfic wpisali się w mapę imprez biegowych województwa i kraju w bardzo znaczący sposób. Pora, by miasto miał swoje biegowe święto! W sierpniu jest Gryficka 10 w maju będzie Gryf Arena Run – mówi Przemysław Kowalewski, zarządzający gryficką areną. Bieg na który zaprasza Kazimierz Sać, gryficki starosta wystartuje w niedzielę, 14 lipca o godzinie 14.00.

W samo południe, na mniejszym dystansie zmierzą się najmłodsi. – Zabieram całą swoją rodzinę, żona troszkę się obawia, ale powtarzam, chcemy fajnie i sportowo spędzić niedzielę. Jeśli ktoś nie będzie mógł przebiec to przespaceruje tę piątkę – dodaje Kowalewski.

Niedzielnej imprezie będzie towarzyszyć Piknik Rodzinny pod Gryf – Areną. Będą dmuchane zjeżdżalnie, ogromny grill a także morze dobrej muzyki i pokazy grupy tanecznej TOP – TOYS. Energetyczną rozgrzewkę przed biegiem zaserwuje zawodnikom trener personalny – Anna Rosochacka. Zatem do zobaczenia na starcie.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Klimatyczny Strajk Młodych w Trzebiatowie. Zobacz zdjęcia

„Zróbmy dla świata coś dobrego”, „Najpierw natura, potem matura”czy „Środowisko ponad wszystko”, to tylko niektóre …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.