niedziela, 23 Luty 2020
Home / POWIAT / Kolejny „Pchli targ” pod pałacem. Zajrzyj na stoiska, może znajdziesz coś dla siebie!

Kolejny „Pchli targ” pod pałacem. Zajrzyj na stoiska, może znajdziesz coś dla siebie!

Piękna pogoda sprzyja wystawcom, podczas niedzielnego „Pchlego targu”, który tym rozgościł się w pałacowych ogrodach. Wybierz się na niedzielny spacer, może wśród stoisk znajdziesz coś ciekawego dla siebie!

To już kolejna odsłona „Pchlego Targu”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Królewski Gaj. Poprzednie, z których wpływy przeznaczono na cel charytatywny cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Formuła targu ulega zmianie, nawiązując do tak popularnych w Stanach i na zachodzie wyprzedaży garażowych. Uczestnicy będą mogli nie tylko sprzedać zbędne przedmioty. Będą mogli je wymienić na inne, które ich zainteresują, a także zwyczajnie oddać. – Czekamy na odwiedzających, będziemy tu jeszcze przez kolejne kilka godzin. Pogoda dziś sprzyja, można połączyć niedzielny spacer z odwiedzinami targu – mówi w rozmowie z reporterem Gryfickiego.info, Jadwiga Maczuga ze Stowarzyszenia Królewski Gaj.

 

 

Sprawdź także

Wieczór Czterech Świec w Trzebiatowie

Trzebiatowski Ośrodek Kultury oraz Proboszczowie Parafii Rzymskokatolickiej, Ewangelicko-Augsburskiej, Prawosławnej i Greckokatolickiej zapraszają na XXIV Spotkanie …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.