piątek, 20 Kwiecień 2018
Home / PASJE / Motocykliści w Trzebiatowie rozpoczęli sezon. Zobacz zdjęcia

Motocykliści w Trzebiatowie rozpoczęli sezon. Zobacz zdjęcia

Ryk mocy postawił na nogi mieszkańców Trzebiatowa, obserwujący z podziwem paradę blisko dwustu maszyn, które wzięły udział w XII Rozpoczęciu Sezonu Motocyklowego. Organizatorem zlotu był Trzebiatowski Gang Motocyklowy.

Zanim ruszą na trasy całej Polski przyjechali do Trzebiatowa, by oficjalnie i z błogosławieństwem rozpocząć tegoroczny sezon motocyklowy. Tradycyjnie po Mszy Świętej, której przewodniczył ks. prof. Wiesław Dyk wraz z ks. Piotrem Kilianem, który będąc wikariuszem w trzebiatowskiej parafii zapoczątkował spotkania pasjonatów jednośladów, odbyło się święcenie maszyn. Błyszczące, wypolerowane karoserie wabiły szczególnie najmłodszych pod trzebiatowskie sanktuarium, gdzie jak zwykle zjeżdża brać motocyklowa. Grupki ciekawskich przechadzały się pośród gotowych do startu maszyn, a zapach benzyny tylko podsycał emocje. Wreszcie ruszyli przez miasto, by na oczach dziesiątek widzów przygazować uroczyście. Bo jakiż to byłby przejazd, gdyby nie podkręcić obrotów. – Z roku na rok jest nas coraz więcej. Rozpoczęcie sezonu jest świetną imprezą, która przyciąga wielu motocyklistów i właśnie o to nam chodzi. To już tradycja, wielu naszych znajomych mówi, że nie wyobraża już sobie początku sezonu bez wizyty w Trzebiatowie – powiedział Marcin Majchrzak, prezydent Trzebiatowskiego Gangu Motocyklowego. By połączyć przyjemne z pożytecznym – motocykliści będą w tym roku zbierać pieniądze w swoim gronie na charytatywny cel. – Robimy zbiórkę dla chorego Wiktorka – dodał Majchrzak

 

Sprawdź także

Pewne zwycięstwo Intremarche Regi Trzebiatów

Było to kolejne pewne zwycięstwo zespołu z Trzebiatowa. Obok awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski cieszy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.