wtorek, 17 Wrzesień 2019
Home / GRYFICE / Adrian i Michał zwycięzcami konkursu filmowego!!!

Adrian i Michał zwycięzcami konkursu filmowego!!!

Adrian Fasuła i Michał Drelich,  uczniowie ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach, zostali laureatami VIII edycji konkursu filmowego „Mój zawód – moja pasja”.

Konkurs zorganizowany został przez Zespół Szkół Łączności w Szczecinie, pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Telewizji Polskiej Oddział w Szczecinie. Gala wręczenia nagród odbyła się 27 kwietnia 2017 r. Spośród 19 nadesłanych filmów, jurorzy najwyżej ocenili film naszych uczniów, przyznając im pierwsze miejsce i wręczając cenne nagrody. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku młodzi filmowcy z „Miłosza” również zdobyli pierwsze miejsce. Film przedstawia zawód mechanika pojazdów samochodowych, opowiada o pasji młodego człowieka, jego marzeniach i planach związanych z wykonywanym zawodem. Opiekunem zwycięskiej drużyny był Dariusz Drelich. Składamy serdeczne podziękowania Panu Zygmuntowi Dziewguciowi oraz pracownikom PKS spółka  z o.o. w Gryficach za pomoc w realizacji filmu.

Teresa Wyrwińska, ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach

Sprawdź także

Nabór rozpoczęty – Red Swing Low zaprasza do wzięcia udziału w wielkiej przygodzie

Gryficka Orkiestra Red Swing Low zaprasza do wzięcia udziału w przygodzie, która może okazać się …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.