Home / SPORT / Pewne zwycięstwo Regi Trzebiatów

Pewne zwycięstwo Regi Trzebiatów

Zawodnicy Intermarche Regi Trzebiatów wygrali kolejny mecz i są na dobrej drodze aby awansować do IV ligi. W sobotnim pojedynku pokonali na własnym boisku Zorzę Dobrzany 3:1.

W pojedynku 22. kolejki Szczecińskiej Klasy Okręgowej piłkarze Intermarche Regi Trzebiatów pokonali na własnym boisku zespól Zorzy Dobrzany 3:1. Po tym zwycięstwie podopieczni Kamila Twarzyńskiego są liderem tabeli (o jeden mecz rozegrany mniej ma zespół Morzycka Moryń) i są na dobrej drodze aby awansować do IV ligi.  Sobotni pojedynek rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Bardzo mokra murawa nie sprzyjała nikomu. Na przerwę w lepszych nastrojach schodzili gospodarze, którzy po trafieniu Jarosława Jareckiego prowadzili 1:0. W drugiej połowie na boisku pojawiało się wiele przypadkowości. Zawodnicy Regi stwarzali sobie całą serię sytuacji bramkowych, ale nie potrafili zakończyć ich pokonaniem bramkarza przyjezdnych.  trakcie drugiej połowy dwie bramki dla ekipy z Trzebiatowa zdobył Igor Duńczak.