czwartek, 20 Luty 2020
Home / Bez kategorii / Młodzi żeglarze rozpoczęli sezon. Regaty w Mrzeżynie za nami

Młodzi żeglarze rozpoczęli sezon. Regaty w Mrzeżynie za nami

Pomimo kiepskich warunków atmosferycznych udało się przeprowadzić regaty w Porcie Morskim w Mrzeżynie, które zostały zorganizowane z okazji rozpoczęcia sezonu żeglarskiego.

13 młodych żeglarzy oficjalnie rozpoczęło sezon żeglarski w Mrzeżynie – Na wodach Portu Morskiego w Mrzeżynie zorganizowaliśmy regaty. Na całym świecie żeglarze właśnie w ten sposób rozpoczynają ten wyjątkowy czas – zaznaczył Mariusz Górnisiewicz, komandor Uczniowskiego Klubu Żeglarskiego Błękitni. – W naszych zawodach udział wzięły dzieci najmłodsze, rozpoczynające dopiero przygodę z żaglami, z terenu gminy Kołobrzeg i Trzebiatów – pływające w klasie Optymist. Tak jak można zauważyć nasze dzieci pływają już coraz lepiej. Bardzo dobrze czują i prowadzą swoje łódeczki czyli doskonalą swój warsztat, zatem przerwa zimowa została bardzo dobrze wykorzystana.  Cieszymy się, że właśnie w Mrzeżynie mamy swoją bazę, świetlicę przekazaną nam przez Zarząd Portu Morskiego w Mrzeżynie – dodał komandor.

Sprawdź także

Wieczór Czterech Świec w Trzebiatowie

Trzebiatowski Ośrodek Kultury oraz Proboszczowie Parafii Rzymskokatolickiej, Ewangelicko-Augsburskiej, Prawosławnej i Greckokatolickiej zapraszają na XXIV Spotkanie …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.