czwartek, 20 Luty 2020
Home / GRYFICE / Majówkowy Puls Miasta już od piątku w regionie!

Majówkowy Puls Miasta już od piątku w regionie!

Polecamy majowe wydanie Pulsu Miasta. Już od piątku w wybranych punktach na terenie całego Powiatu Gryfickiego, również na wybrzeżu. Miłej lektury!

Od d a j e m y w Wasze ręce najnowsze wydanie Pulsu Miasta. Umajone, zielone, wypełnione po brzegi propozycjami na zbliżający się długi weekend. Mamy nadzieję, że ten majowy czas spędzicie Państwo na wypoczynku w plenerze, nad wodą, na spacerach, rowerze lub bieganiu. A także z Pulsem pod pachą, który doradzi, o której wsiąść do pociągu byle jakiego, by przeżyć niecodzienną przygodę na „wąskich torach”, a także, gdzie zobaczyć kolekcję motyli z całego świata czy miniatury latarni morskich z polskiego wybrzeża i nie tylko. Dowiecie się Państwo także, czy grillowanie jest zdrowie i jakich zasad należy się trzymać, by majowa biesiada nie skończyła się katastrofą. Polecamy do zestawu książkę na ten wolny czas. Spowiedź „Polskiego Jamesa Bonda” – czyli Jerzego Dziewulskiego, który odsłania kulisy swojej służby. I  nawet jeśli aura będzie w tym roku kaprysić – nie narzekajmy, że wiosna się spóźnia. Zapalmy ogień, pośpiewajmy, połóżmy się na świeżej trawie i przypomnijmy jak drzewiej bywało na podmiejskich majówkach, bo zanim 1 Maja stał się Świętem Pracy, czczono go jako czas odnowy i narodzin. Może i w nas rozbłyśnie niczym zielona tęcza na drzewach, iskra nowej energii.

Marzena Domaradzka

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.