poniedziałek, 23 Październik 2017
Home / POWIAT / Podpułkownik Jarosław Jalowski opuszcza Trzebiatów. Uroczyste pożegnanie dowódcy

Podpułkownik Jarosław Jalowski opuszcza Trzebiatów. Uroczyste pożegnanie dowódcy

Podpułkownik Jarosław Jalowski służący w trzebiatowskiej jednostce wojskowej przez 6 lat decyzją Ministerstwa Obrony Narodowej został powołany na nowe stanowisko w Warszawie. Tymczasowo obowiązki dowódcy w trzebiatowskim batalionie pełnić będzie major Łukasz Wojczuk.

– Spędziłem w Trzebiatowie 6 wspaniałych lat. Było to ogromne wyzwanie. Zaszczytem i honorem było być dla mnie dowódcą garnizonu Trzebiatów, 3 batalionu zmechanizowanego Legii Akademickiej – powiedział, w czasie uroczystości pożegnalnej, która odbyła się na terenie jednostki wojskowej w Trzebiatowie, ustępujący jej dowódca ppłk. Jarosław Jalowski. – Moje sukcesy, to również efekt współpracy z wami. Dostałem od przełożonych diamenty, a ja jedynie starałem się je oszlifować i mam nadzieje, że dzięki otrzymanym szlifom wartość tego batalionu po 6 latach znacznie wzrosła – dodał zwracając się do swoich podwładnych. Podpułkownik Jalowski zwrócił się również do przedstawicieli służb, urzędów, szkół współpracujących w jego jednostką. Dziękował za wszelką pomoc, zrozumienie, a nade walkę o dalszy los trzebiatowskiego batalionu. Tymczasowo obowiązki dowódcy pełnić będzie dotychczasowy zastępca major Łukasz Wojczuk.

Sprawdź także

Motocykliści oddali krew. Jesienna edycja Motoserca za nami

31 honorowych dawców wspomogło kolejną edycję zbiórki krwi zorganizowaną przez Trzebiatowski Gang Motocyklowy. –  Jest …

7 komentarzy

  1. Czy prawdziwe są pogłoski o wojskach NATO w Trzebiatowie ??????????

  2. Się napracował chłopina strasznie…..

  3. Wojska NATO są w TRZEBIATOWIE już od 12 marca 1999 roku.

  4. Tak..to już pewna informacja , Polska jest członkiem NATO od 1999 r. więc od tej daty w Trzebiatowie stacjonują wojska NATO 🙂 🙂 🙂

  5. Tak to prawda….Polska jest w NATO od 1999 r. więc od tego czasu w Trzebiatowie wojska NATO już są !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.