poniedziałek, 18 Czerwiec 2018
Home / POWIAT / Podpułkownik Jarosław Jalowski opuszcza Trzebiatów. Uroczyste pożegnanie dowódcy

Podpułkownik Jarosław Jalowski opuszcza Trzebiatów. Uroczyste pożegnanie dowódcy

Podpułkownik Jarosław Jalowski służący w trzebiatowskiej jednostce wojskowej przez 6 lat decyzją Ministerstwa Obrony Narodowej został powołany na nowe stanowisko w Warszawie. Tymczasowo obowiązki dowódcy w trzebiatowskim batalionie pełnić będzie major Łukasz Wojczuk.

– Spędziłem w Trzebiatowie 6 wspaniałych lat. Było to ogromne wyzwanie. Zaszczytem i honorem było być dla mnie dowódcą garnizonu Trzebiatów, 3 batalionu zmechanizowanego Legii Akademickiej – powiedział, w czasie uroczystości pożegnalnej, która odbyła się na terenie jednostki wojskowej w Trzebiatowie, ustępujący jej dowódca ppłk. Jarosław Jalowski. – Moje sukcesy, to również efekt współpracy z wami. Dostałem od przełożonych diamenty, a ja jedynie starałem się je oszlifować i mam nadzieje, że dzięki otrzymanym szlifom wartość tego batalionu po 6 latach znacznie wzrosła – dodał zwracając się do swoich podwładnych. Podpułkownik Jalowski zwrócił się również do przedstawicieli służb, urzędów, szkół współpracujących w jego jednostką. Dziękował za wszelką pomoc, zrozumienie, a nade walkę o dalszy los trzebiatowskiego batalionu. Tymczasowo obowiązki dowódcy pełnić będzie dotychczasowy zastępca major Łukasz Wojczuk.

Sprawdź także

Fotowoltaika w pigułce, produkuj darmowy prąd ze słońca

Kilkaset osób w naszym regionie skorzystało już z oferty firmy piTERN, instalacje fotowoltaiczne coraz częściej …

7 komentarzy

  1. Czy prawdziwe są pogłoski o wojskach NATO w Trzebiatowie ??????????

  2. Się napracował chłopina strasznie…..

  3. Wojska NATO są w TRZEBIATOWIE już od 12 marca 1999 roku.

  4. Tak..to już pewna informacja , Polska jest członkiem NATO od 1999 r. więc od tej daty w Trzebiatowie stacjonują wojska NATO 🙂 🙂 🙂

  5. Tak to prawda….Polska jest w NATO od 1999 r. więc od tego czasu w Trzebiatowie wojska NATO już są !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.