niedziela, 22 Kwiecień 2018
Home / PASJE / Operacja Kajtur. Wyjątkowy bieg na terenie gminy Trzebiatów

Operacja Kajtur. Wyjątkowy bieg na terenie gminy Trzebiatów

Będzie to wyjątkowy bieg, w którym uczestniczyć może każdy, ale nie każdy musi go ukończyć. Wyjątkowa trasa i przeszkody. Zawody odbędą się 23 kwietnia, ale już teraz możesz rozpocząć przygotowania.

Piach, błoto i łzy zawodników staną się polem bitwy podczas biegu przeszkodowego Operacja Kajtur. Na walecznych zawodników czekać będzie między innymi: tor wojskowy OSF, rowy z wodą, przeszkody ustawione na trasie, bagno, okopy i samochody wojskowe. – W związku ze wzrostem zainteresowania biegami przeszkodowymi TNC Sport w połączeniu z KAJTUR Event postanowił zorganizować imprezę tego typu w naszym regionie -powiedział Marek Zalewski z TNC Sport. Bieg planowany jest na dystansie około 5,5 kilometra z kilkunastoma przeszkodami więc będzie można liczyć na błoto, bagno, rowy z wodą czyli przeszkody naturalne jak również liczne przeszkody przygotowane przez organizatorów. Start i meta zawodów mieścić się będzie na terenie bazy KAJTUR Event w Chełmie Gryfickim , a jego członkowie zadbają o niezapomnianą oprawę biegu. Z kolei TNC Sport zadba o profesjonalny pomiar czasu.

foto: Operacja Kajtur

Sprawdź także

Pewne zwycięstwo Intremarche Regi Trzebiatów

Było to kolejne pewne zwycięstwo zespołu z Trzebiatowa. Obok awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski cieszy …

12 komentarzy

 1. I juz mi sie podoba

 2. No to chyba się wybiorę bo czekałem na taki bieg w nasze regionie brawa za pomysł.

 3. Przeszkód ci w tej gminie nie brakuje .W drodze do Chełmu Gr.wszyscy pobiegną przez przeszkodę nr. I ,czyli pokonać muszą smród z oczyszczalni. Kto pokona tę przeszkodę , wszystkie inne to pestka !

 4. A gdzie można się zapisywać ?

 5. Zainteresowanie

  A gdzie można się zapisać?

 6. Moje sr..nie idzie, na moją eko-działkę .Wiosną posadzę na tym nawozie marchew i pietruszkę .Te eko-produkty sprzedam na ryneczku.Życzę smacznego!!

  • Skoro tak lubisz….

  • A o czymś takim jak łańcuch pokarmowy słyszał w szkole? Bo gdyby słuchał, to by wiedział, że tak się właśnie dzieje w naturze, że to co zje wraca w dużej części z powrotem do środowiska naturalnego razem z tym co wys…ra. I miejsce jego wypróżnienia nie ma znaczenia.

   • A o czymś takim, że ludzie chorują na różne paskudne choróbska i te choróbska wydalają razem ze swoim g…. słyszałeś? Po to są właśnie oczyszczalnie ścieków aby się one dalej nie rozprzestrzeniały, jak by to było gdyby g…o było wylewane bezpośrednio na pola pod uprawy zbóż, ziemniaków czy warzyw w ogródku. A może jeszcze zaproponujecie abyśmy do rynsztoków wrócili bo odprowadzanie ścieków do kanalizacji za drogo kosztuje? Zapach z oczyszczalni to w tym wypadku na prawdę niewielki problem i żadna szkodliwość. To nie smog i nie syfy z kominów, które wiszą nad Trzebiatowem i wioskami od jesieni do wiosny i trują ludzi i jakoś nie słychać żeby zwracali na to uwagę i pyskowali. Przeraża ciemnota i średniowieczne myślenie u ludzi XXI wieku, jak Boga kocham. I jeszcze chwalą się tym na forum. Po prostu tragedia umysłowa.

 7. Idea super, pomysł także tylko dyskusja do dupy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.