niedziela, 22 Kwiecień 2018

Kolejna śmierć na Borzyszewie. Nie żyje 21 – letni kierowca

Nie żyje 22 – letni mieszkaniec Gryfic, który około godziny 18.00 uderzył w drzewo na trasie Gryfice – Kamień Pomorski, w rejonie miejscowości Borzyszewo.

Do tragicznego zdarzenia doszło w rejonie Borzyszewa. Jadący w kierunku Gryfic 22 – letni gryficzanin uderzył w przydrożne drzewo.- Pierwsze ustalenia, jeszcze wstępne każą założyć, że kierujący BMW z niewiadomych na razie przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze a następnie uderzył w drzewo. Na miejscu pracuje technik i prokurator – informuje Zbigniew Frąckiewicz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Trzebiatowie. Mężczyzna na skutek rozległych obrażeń wewnętrznych zmarł na miejscu. Droga jest już przejezdna.

Gryfickie.infi

 

Sprawdź także

Ostrzeżenie przed nieuczciwymi praktykami rynkowymi

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przygotował kampanię informacyjną, która ostrzega starsze osoby przed nieuczciwymi praktykami …

13 komentarzy

 1. Szkoda chłopaka

 2. Wytnijcie te drzewa w cholere i naprawcie drogę z Płotów do Gryfic, bo dziura na dziurze i niebezpiecznie jest!

  • Popieram ! Zamiast drzew niech będzie chodnik dla pieszych z ścieżką rowerową dla rowerzystów i również oświetlona jezdnia bo w godzinach wieczornych jedzie się masakrycznie.

 3. Ludzie ja 3 razy w tygodniu jeżdżę do Gryfic na siłownie i już kilku krotnie w okolicach Borzyszewa widzę chłopaka ubranego w ciemne rzeczy z czapką na głowie, który łazi po poboczu. Dziwne jest to, że jak wracam z siłowni to nie raz go mijam koło zaleszczyc. Wczoraj była straszna pogoda wracaliśmy z siłowni zaraz po otwarciu drogi i znów gościu zapindala poboczem miedzy tym wypadkiem, a Zaleszczycami.

 4. Bo akurat drzewa są winne… jak się zasuwa dużo za dużo to tak właśnie się kończy.

 5. Człowiek , to nie maszyna zawsze popełni jakiś błąd . Oby jak najrzadziej .

 6. Droga z Gryfic do Trzebiatowa ,tak samo do dupy .

 7. Wystarczy że zabierzesz ze sobą rozum i wtedy ani dziury ani drzewa nie przeszkodzą ci w podróży. Młody i BMW to tragedia murowana

 8. To moj szef. Szkoda czlowieka kondolecje dla rodziny

 9. Po pierwsze niech się nauczą jeździć. Ten wypadek to tylko z powodu nadmiernej szybkości. I tyle w temacie

  • Ciekawe jak by pani się czuła czytając taki komentarz . Gdyby na miejscu tego chłopaka byl by ktoś z pani rodziny .. wtedy by pani inaczej śpiewała ..

 10. Prawdę mówiąc to te drzewa nie rosną na drodze tylko na poboczu to po co je wycinać, wystarczy włączyć myślenie.

  • Do wszystkich obrońców wycinania drzew. Pewnego razu w nocy, wyskoczył na jezdnię dzik. Jako że krzywdy nie chciałem mu zrobić bo kocham naturę, zrobiłem mały uniknąć, który w skutku zaowocował dużym wypadkiem. Bokiem od strony kierowcy uderzyłem w drzewo. Ledwo przeżyłem mając krwiaka muzgu i urazy narządów… Za drzewem było szczere, puste, zaorane pole. Teraz zdrowie już nie to, auto za ponad 20 tysięcy złotych skasowane… Jedno drzewo i wielbiciel przyrody… Całe lasy codziennie są wycinane i to Wam nie przeszkadza a znikomy procent drzew śmierci, które należy wyciąć jest dla Was ważniejszy od ludzkiego życia… Hipokryzja i nic więcej, ale tylko do czasu, aż Wam się krzywda nie stanie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.