poniedziałek, 1 Maj 2017
Home / POWIAT / Motoserce udane jak zawsze. Miłośnicy jednośladów nie zawiedli

Motoserce udane jak zawsze. Miłośnicy jednośladów nie zawiedli

Wiosenna odsłona „Motoserca”, akcji organizowanej przez Trzebiatowski Gang Motocyklowy ponownie cieszyła się wielkim powodzeniem. Tym razem udało się zebrać blisko 15 litrów krwi.

32 honorowych dawców wspomogło 9. edycję zbiórki krwi zorganizowaną przez Trzebiatowski Gang Motocyklowy, która odbyła się 1 kwietnia w okolicach Pałacu nad Młynówką. – W obecnej odsłonie „Motoserca” naszą akcję wspomogło aż 32 osoby. W sumie udało się zebrać blisko 15 litrów krwi – powiedział Marcin Majchrzak, prezydent Trzebiatowskiego Gangu Motocyklowego.

– Cieszymy się, że nasza akcja na dobre wpisała się w kalendarz wydarzeń w naszym mieście – dodał. Jak zawsze przygotowany został mini piknik. – Każdego roku w sezonie letnim jest bardzo dużo wypadków, dlatego też krew jest bardzo potrzebna i właśnie dlatego decydujemy się na organizowanie tej akcji – zaznaczył Majchrzak. W kwietniowej odsłonie akcji udział wzięli członkowie klubów: Boruta Mc Poland Białogard, Cruiser MC Poland Szczecin, Voyager Kołobrzeg, Brotherhood T4 Kołobrzeg, Ole Karter Szczecinek, motocykliści z Koszalina Gryfic i okolic no i oczywiście Trzebiatowskiego Gangu Motocyklowego.

Sprawdź także

Największy Park Wodnej Rozrywki na zachodnim wybrzeżu! Aquapark w Sandra SPA. Oferta rodzinna!

Piracki statek zatopiony w głębinach, dzika dżungla, przez którą defilują zwierzęta czarnego lądu, rwąca rzeka, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.