poniedziałek, 18 Czerwiec 2018
Home / GRYFICE / Leśna Liga Biegowa. Weź udział w nowym cyklu zawodów w powiecie gryfickim

Leśna Liga Biegowa. Weź udział w nowym cyklu zawodów w powiecie gryfickim

Leśna Liga Biegowa, to cykl biegów pod patronatem Nadleśnictwa Gryfice organizowany przez TNC Sport, przy współorganizacji Stowarzyszeń AT-Aktywny Trzebiatów i Rungryf Gryfice.

Będą to biegi na trzech różnych dystansach i w trzech różnych lokalizacjach, wykorzystujących leśne dukty w naszym powiecie. Już 2 kwietnia odbędzie się pierwszy – najkrótszy z biegów – 5 kilometrowy odcinek w lesie około 3 km za Trzebiatowem w kierunku Kołobrzegu. Zapisanych jest już ponad 40 zawodników. Swój akces można również złożyć w dniu zawodów na miejscu. Opłata za pierwszy bieg wynosi 15 zł. Dla wszystkich uczestników przewidziane są medale i słodki poczęstunek po biegu. Kolejny bieg odbędzie się na dystansie 10 km – 25 czerwca, lokalizacja jeszcze nie jest do końca ustalona, ale wiemy, że będą to okolice Gryfic. Ostatni, najdłuższy z biegów, 15-kilometrowy, przewidziany jest na połowę października i będzie zlokalizowany na ścieżce rowerowej z Pogorzelicy w kierunku Mrzeżyna. -Planujemy połączyć go jednocześnie z 10 km marszem Nordic walking. Na ostatnich zawodach odbędzie się również uhonorowanie zwycięzców całej I edycji Leśnej Ligi Biegowej – tłumaczą organizatorzy. –  Leśna Liga Biegowa ma być okazją do integracji naszej powiatowej społeczności biegaczy. Chcemy promować najpiękniejsze trasy biegowe w naszej okolicy –dodają.

Więcej informacji – kliknij tu

Foto – AT Aktywny Trzebiatów

 

Sprawdź także

Fotowoltaika w pigułce, produkuj darmowy prąd ze słońca

Kilkaset osób w naszym regionie skorzystało już z oferty firmy piTERN, instalacje fotowoltaiczne coraz częściej …

6 komentarzy

  1. Zapisany na cała ligę. Świetny pomysł tej ligi taki Dziwnów ma to my też !

  2. Super inicjatywa, pozdrawiam biegaczy.

  3. A co na to kleszcze?

  4. Widzę że TNC Sport robi dobra robote więc oby tak dalej !

  5. PYTANIE BEZ ODPOWIEDZI

    Pytam się po raz drugi, co na to kleszcze ?

  6. Ptaki wiją gniazda , inne drobne zwierzaki mają okres rozrodu i potrzebują spokoju . Nagle przez las przewala się , zgodnie z prawem ,,szyszki,, kolumna ,,aktywnych ,, obywateli . Powodzenia ! Uwaga na żaby !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.