piątek, 20 Kwiecień 2018
Home / POWIAT / Pchli Targ w Trzebiatowie. Przyjdź i kup, sprzedaj, wymień

Pchli Targ w Trzebiatowie. Przyjdź i kup, sprzedaj, wymień

Chcesz oddać, sprzedać lub wymienić  przedmioty, które zawadzają Ci w domu? Dziecko wyrosło z ubranek lub wózeczka, żona chętnie odda nienoszoną sukienkę, a ty swój garnitur? A może szukasz ciekawych książek lub płyt, które wymienisz na coś innego? Przyjdź i sprzedaj, wymień lub po prostu oddaj! Już 19 lutego w Pałacu nad Młynówką. Start godzina 11.00.

To już kolejna odsłona „Pchlego Targu”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Królewski Gaj. Poprzednie, z których wpływy przeznaczono na cel charytatywny cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców.  Formuła targu ulega zmianie, nawiązując do tak popularnych w Stanach i na zachodzie wyprzedaży garażowych. Uczestnicy będą mogli nie tylko sprzedać zbędne przedmioty. Będą mogli je wymienić na inne, które ich zainteresują, a także zwyczajnie oddać. – Po dość szerokiej dyskusji na FB okazało się, że propozycja spodobała się mieszkańcom, liczymy na spory odzew. Spotykamy się w niedzielę,  19 lutego w Pałacu nad Młynówką. Tym razem, tak jak ostatnio będzie stoisko z rzeczami darowanymi. Cały zysk, ze sprzedaży tych rzeczy zostanie przeznaczony na rzecz PSOUU Trzebiatów. Mamy nadzieję, że impreza stanie się cykliczna – mówi w rozmowie z reporterem Gryfickiego.info, Jadwiga Maczuga ze Stowarzyszenia Królewski Gaj.

Sprawdź także

Pewne zwycięstwo Intremarche Regi Trzebiatów

Było to kolejne pewne zwycięstwo zespołu z Trzebiatowa. Obok awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski cieszy …

5 komentarzy

  1. A czy ktoś kontroluje przepływ kasy z tej działalności?

    • Przepraszam bo nie za bardzo rozumiem pytanie…jaki przepływ kasy? Na Pchlim Targu wystawiają się ludzie z własnymi rzeczami które sprzedają dla własnego zysku.Chce pani im zaglądać do kieszeni? A jeżeli chodzi o stoisko z rzeczami które są sprzedawane na cel charytatywny to pieniądze są na miejscu wrzucane do puszki Stowarzyszenia PSOUU. Jeżel ma pani jakieś wątpliwości czy pytania to zapraszam do organizatorów 🙂

  2. A Królewski Gaj szumi coraz ciszej -stowarzyszenie rozproszone ?

    • Królewski Gaj zajmuje się właśnie organizacją Pikniku ( trzecia edycja już) Poza tym organizuje co miesiąc Pchli Targ.To ,że nie krzyczymy głośno co robimy nie znaczy ze nic nie robimy

  3. bardzo dobry pomysł z pchlim targiem mozna za grosze kupic lub wymienic zabawke, tak trzymac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.