poniedziałek, 18 Czerwiec 2018
Home / SPORT / Udany rewanż Jedynki. Gramy w Super Finale!

Udany rewanż Jedynki. Gramy w Super Finale!

Seniorki SUS Travel Jedynki Trzebiatów już na pewno zagrają w Super Finale Salming Ekstraligi w unihokeju, który w tym roku rozegrany zostanie w Gdańsku. Teraz pojawia się pytanie czy będzie to walka o złoty czy też może brązowy medal Mistrzostw Polski.

To był udany rewanż. Po porażce w pierwszym meczu (w serii rzutów karnych) etapu ćwierćfinałowego, który rozegrany został w Krakowie, podopieczne Artura Cirockiego i Tomasz Bogdańskiego musiały wygrać sobotni pojedynek, aby myśleć o niedzielnym, decydującym o wszystkim meczu. W sobotę, pierwsza część planu została wykonana. Trzebiatowianki pokonały drużynę przyjezdną aż 11:4. Niedzielny mecz do tak prostych jednak nie należał. Po pierwszej tercji na tablicy wyników widniał rezultat remisowy 1:1. W drugiej części gry zawodniczki z Krakowa przejęły dominację i wygrały tercję 3:1. W trzeciej, kiedy wydawało się, że to właśnie zawodniczki UKS Multi – 75 Killers Kraków wygrają i awansują, przebudziły się zawodniczki Jedynki i wygrywając w trzeciej tercji 2:0 doprowadziły do remisu. W dogrywce bramki nikt nie strzelił, a więc potrzebna była seria rzutów karnych. To był udany rewanż z Krakowa. Przytomna postawa naszych zawodniczek pozwoliła im cieszyć się z upragnionego awansu do półfinału, w którym przeciwnikiem będzie odwieczny rywal – Podhale Nowy Targ.

Bramki dla Jedynki Trzebiatów zdobywały: Jutrzenka Cirocka (3) i Zuzanna Krzywak. Najlepszą zawodniczką tego pojedynku została wybrana Agata Kownacka (b).

Foto – Jedynka Trzebiatów

 

 

Sprawdź także

Dzień Matki, Muttertag, Mother’s Day. Wymiana uczniowska w Mrzeżynie

Dzień Matki-to święto obchodzone jest na całym świecie, nie w każdym jednak kraju wypada tego …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.