poniedziałek, 28 Maj 2018
Home / BROJCE / „Powstań. Zakłóć. Przyłącz się” – w walentynkowy wtorek rusza akcja Nazywam się Miliard!

„Powstań. Zakłóć. Przyłącz się” – w walentynkowy wtorek rusza akcja Nazywam się Miliard!

Już we wtorek, 14 lutego kobiety na całym świecie wezmą udział w kolejnej odsłonie akcji „Nazywam się Miliard – One Bilion Rising”. Polska tradycyjnie włącznie się w międzynarodowy protest antyprzemocowy. Na mapie wydarzenia nie zabraknie Gryfic! Bądź z nami!

Nazywam się Miliard – One Billion Rising Poland 2017 odbędzie się w Polsce już po raz piąty. Ten niecodzienny protest operaty na tańcu skupia kobiety z całej świata. Tym razem wydarzenie jeszcze mocniej akcentuje problematykę wykorzystywania kobiet. Zachęca do ujawniania przypadków wykorzystywania a także do jeszcze większej międzynarodowej solidarności. Kobiety i dziewczęta padają ofiarami przemocy na całym świecie, która przyjmuje rozmaite formy.

– Dlaczego protestują?  Ponieważ wspólne działanie daje nadzieję – a nadzieja daje siłę do realizacji wspólnej wizji. Ponieważ wspólne i jednoczesne działanie przyciąga i skupia uwagę, daje możliwość poszerzenia zrozumienia i świadomości na temat przemocy wobec kobiet i dziewcząt. Ponieważ nie ma Rewolucji bez Solidarności! – mówią kobiety z całego świata, które zachęcają do udziału we wtorkowej akcji. Uwaga Gryfice tańczą 14 lutego na placu Zwycięstwa o godzinie 15.30. Nie może Was zabraknąć!

OBR 2017_poster2

Gryfickie.info

Sprawdź także

Skate Jam Gryf Arena 2018

2 czerwca o godzinie 12.00 rozpocznie się tegoroczna edycja Skate Jam Gryf Arena 2018. Przewidziane …

Jeden komentarz

  1. Dziś wykorzystałem swoją kobietę – wysłałem ją rano po bułki Jestem gotów to odpokutować.Proszę o zadanie pokuty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.