niedziela, 22 Kwiecień 2018
Home / REWAL / Kolejny hotel powstanie w naszym powiecie. Ma to być największy tego typu obiekt w Polsce

Kolejny hotel powstanie w naszym powiecie. Ma to być największy tego typu obiekt w Polsce

Po wczorajszej informacji na temat hotelu, który ma zostać wybudowany w Mrzeżynie, dzisiaj dowiadujemy się, że w Pobierowie ma powstać największy hotel w Polce. Pięciogwiazdkowy obiekt wybudowany zostanie na miejscu byłej jednostki wojskowej.

Ponad 2200 osób pomieścić ma największy hotel w Polsce. Jego realizacja rozpocznie się jeszcze w tym roku. 27 stycznia w Urzędzie Gminy w Rewalu odbył się przetarg na nieruchomość po byłej jednostce wojskowej w Pobierowie. Prawie 30 hektarowy teren doczekał się nowego inwestora. Powstanie tam pięciogwiazdkowy hotel. Właściciel sieci hoteli -Tadeusz Gołębiewski, zaproponował 50 500 000 zł za teren w Pobierowie. To największa transakcja handlowa w historii gminy Rewal. Coś co jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się jedynie marzeniem stało się faktem. Powierzchnia zabudowy resortu osiągnie 25 000m2, a długość elewacji frontowej mierzyć będzie 390m. Więcej o inwestycji dowiemy się 8 lutego, po podpisaniu aktu notarialnego.

źródło – rewal.pl

Sprawdź także

Wielkanocne szaleństwo wędzenia. Jeść czy nie jeść? Oto jest pytanie!

Trudno wyobrazić nam sobie świąteczny stół bez rumianych szynek, kiełbasy, wędzonego boczku czy innych przysmaków, …

11 komentarzy

 1. A ile tam będzie miejsc pracy…..!!!! Oczywiście za najnizsza krajową.

 2. Inwestycje w gminę Rewa przynoszą efekty.tak trzymać !

 3. Filip Ilkowski

  STRASZNE! Bezpowrotnie ma właśnie zostać zniszczona jedna z najpiękniejszych części wybrzeża w Zachodniopomorskiem! Na klifie, w środku lasu, chcecie ulokować gigantyczny betonowy koszmar?! „Największy hotel w Polsce”? Bo gmina musi spłacać długi?
  ZATRZYMAJMY TO SZALEŃSTWO!

 4. Filip Ilkowski

  STRASZNE!

 5. Filip Ilkowski

  STRASZNE! Bezpowrotnie ma właśnie zostać zniszczona jedna z najpiękniejszych części wybrzeża w Zachodniopomorskiem! Na klifie, w środku lasu, chcecie ulokować gigantyczny betonowy koszmar?! „Największy hotel w Polsce”? Bo gmina musi spłacać długi?
  ZATRZYMAJMY TO SZALEŃSTWO!

 6. Szkoda uwielbiam Pobierowo za ten rodzinny klimat a tak znów kolejna miejscowość stawia na bogatych niemieckich emerytów i innych bogaczy którzy będą się panoszyć po miejscowości. Jak powstanie to moja noga też tam nigdy nie stanie już!!

 7. Super.Fajnie ze jest kolejna inwestycja w gminie.I ludzie beda mieli prace,tylko czy zrezygnuja z siedzenia w domu ,bo jest już 500+ i moze nie potrzebują pracy…Sama bym szukala pracy w takim hotelu ,tylko ta odległosc 500 km…

 8. A kto wybiera władze które zadłużają Wam region? Gość sam na siebie nie głosuje.
  Szkoda miejscówki, ale cóż – na szczęście są inne mniejsze – mniej sprzedane 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.