poniedziałek, 24 Luty 2020
Home / GRYFICE / Weźmiesz udział w czarnym strajku kobiet? Przynieś zabawki dla dzieci z domu dziecka lub oddaj krew

Weźmiesz udział w czarnym strajku kobiet? Przynieś zabawki dla dzieci z domu dziecka lub oddaj krew

Organizatorzy gryfickiego protestu milczenia, który odbędzie się w poniedziałek 3 października zachęcają panie, które wezmą udział w akcji do wspierania aktywności charytatywnej. Można przynieść zabawki dla dzieci z Domu Dziecka w Gryficach, karmę dla zwierząt ze schroniska czy oddać krew. Protestuj w sercem! Spotykamy się na placu Zwycięstwa 3.10.2016 o godzinie 14.00.

Osoby, które chciałybym przynieść zabawki lub jakiekolwiek rzeczy dla dzieciaków z Domu Dziecka w Gryficach, a także karmę dla piesków mogą je dostarczyć do sklepu „MM” w Trzebiatowie przy ul. Wojska Polskiej 47. Maksymalnie do poniedziałku do godziny 13.00.

Panie, które chciałby oddać krew spotykają się również w poniedziałek o godzinie 9.00 przed wejściem do gryfickiego szpitala. Należy ze sobą zabrać dowód osobisty. Nie trzeba być na czczo, można zjeść lekkie śniadanie. Dla zainteresowanych parę szczegółów kto może oddać krew: http://www.krwiodawstwo.pl/26/jak-zostac-krwiodawca

Gryfickie.info

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.