Home / GRYFICE / Ukradł portfel. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

Ukradł portfel. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

W ubiegłą niedziele gryficcy kryminalni zatrzymali obywatela Ukrainy, podejrzewanego o dokonanie kradzieży portfela. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży portfela i znajdujących się w nim kart bankomatowych oraz dokumentu.

W piątek jedna z mieszkanek Powiatu Gryfickiego poinformowała policję o kradzieży portfela z torebki. Kobieta pozostawiła torebkę w samochodzie na jednym z parkingów miejskich. Fakt utraty portfela wraz z zawartości tj. kart bankomatowych oraz dokumentu zgłosiła popołudniu. Po uzyskaniu informacji funkcjonariusze wydziału kryminalnego gryfickiej Komendy niezwłocznie zajęli się tą sprawą i w wyniku prowadzonych działań i ustaleń operacyjnych zatrzymali 42 – letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut.

Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.