piątek, 6 Grudzień 2019
Home / POWIAT / Ferroplast wystawia działkę przy kościele na sprzedaż! To już pewne, po 7 latach wojny nadal zostaje ściernisko

Ferroplast wystawia działkę przy kościele na sprzedaż! To już pewne, po 7 latach wojny nadal zostaje ściernisko

Ogłoszenie o sprzedaży działki przy ul. Słowackiego w Trzebiatowie, która należy do FERROPLAST Z.E.D. Rybiccy ukazało się na portalu otodom.pl. Właściciel chce sprzedać ziemię po 7 latach za kwotę 2 mln złotych. To dla trzebiatowskiego samorządu prawdziwy gest Kozakiewicza. Zważywszy na fakt, że przed dwoma tygodniami przedstawiciele firmy zapewniali burmistrz Józefa Domańskiego, że do końca roku ruszą z pracami.

„Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 3,218 m2. Cena sprzedaży wynosi 2,000,000 zł. Przeznaczenie działki – inwestycyjna, funkcja zabudowy – mieszkaniowo-usługowa. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Do nieruchomości prowadzi droga asfaltowa / kostka. Media: prąd – przyłącze, woda – przyłącze, kanalizacja – przyłącze, gaz – przyłącze. Dominujące zagospodarowanie działki: pole. Uzupełniające zagospodarowanie: pole. Działka nie posiada ogrodzenia, teren jest płaski. LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum i usytuowana jest przy głównej ulicy. Natężenie ruchu samochodów – wysokie. W okolicy znajdują się sklep spożywczy, rynek, ulica handlowa, park, przedszkole, podstawówka” – takie ogłoszenie można znaleźć na portalu otodom.pl. Do prezentacji załączone są zdjęcia wizualizacji zabudowy mieszkalno – usługowej, która może powstać na działce. Tej samej, którą zaledwie dwa tygodnie temu przedstawił przedstawiciel inwestora – Józefowi Domańskiemu. Ten sam, który zapewniał burmistrza, że do końca roku rozpocznie prace. Ten sam, który snuł wizję „szklanych domów”, stając do pijarowskiej fotografii wspólnie z Domańskim.

– To musiało się tak skończyć. Naiwni byli ci, którzy wierzyli, że Ferroplast zbuduje tam kompleks mieszkania i lokale usługowe. To była gra nas czas. Firma migała się przez lata od płacenia kar za opóźnienie, robiła fikcyjne działania składając wnioski o pozwolenia na budowę a tak naprawę nie działo się nic! – komentują czytelnicy Gryfickiego.info.

dziura2

Czytaj także:

Zamiast San Francisco wciąż ściernisko!

dziura1

 

 

 

 

 

 

Sprawdź także

Gryficka Parada Światła. Weź udział w tym wyjątkowym wydarzeniu

Już po raz drugi, 19 grudnia, ulicami Gryfic przejdzie Parada Światła i jak zapewniają organizatorzy …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.