niedziela, 17 Listopad 2019
Home / BROJCE / Zobacz jak oni potrafią uczyć! Odwiedź Gryficką Szkołę Casio! Dni otwarte już 24 i 25 września

Zobacz jak oni potrafią uczyć! Odwiedź Gryficką Szkołę Casio! Dni otwarte już 24 i 25 września

Marzysz o grze na pianinie, keybordzie, gitarze lub perkusji? Próbujesz w domu, ale  słabo Ci idzie lub stawiasz pierwsze kroki? Przyjdź na Dni Otwarte do Szkoły Muzycznej Casio w Gryficach. Zobacz, jakie możliwości oferuje placówka, gdzie uczą się zarówno młodzi jak i starsi miłośnicy dobrej muzyki.

Dni otwarte Szkoły Casio w Gryficach zaplanowano na weekend 24 – 25 września. – Uczyń muzykę sercem Twojej rodziny. Zadzwoń pod numer 883688040 i dowiedz się szczegółów na temat grafiku zajęć. Albo przekonaj się sam. – Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na Dni Otwarte Szkoły Casio. W sobotę – 24 września oraz niedzielę 25 czekamy na gości. W ramach „Muzycznych Podróży Zebrusia” zapraszamy do nas dzieci już o trzech lat. Uczymy gry na pianinie, keybordze, gitarze elektrycznej, klasycznej, basowej a także na instrumentach perkusyjnych, zapraszamy również na zajęcia śpiewu i emisji głosu – mówi Krzysztof Malicki, dyrektor Szkoły Casio w Gryficach. Szczegóły na stronie szkoły: www.casiogryfice.pl lub www.szkolacasio.pl     email: gryfice@szkolacasio.edu.pl

dni-otwarte-zebrus

reklama-casio

 

Sprawdź także

Święty Mikołaj kolejny raz odwiedzi Trzebiatów

Już po raz piąty przed ratuszem miejskim w Trzebiatowie, ku uciesze najmłodszych pojawi się św. …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.