poniedziałek, 24 Luty 2020
Home / BROJCE / ZDZ Trzebiatów kształci w wielu zawodach! Chcesz zostać kucharzem? Czekamy na Ciebie!

ZDZ Trzebiatów kształci w wielu zawodach! Chcesz zostać kucharzem? Czekamy na Ciebie!

Zasadnicza Szkoła Zawodowa WZDZ w Trzebiatowie kształci w zawodach gastronomicznych m.in. na kierunku kucharz. Tu także może zdobyć kwalifikacje w zawodzie: stolarz, ślusarz, elektromechanik, sprzedawca, mechanik samochodowy. Dołącz do nas! Zdobądź ciekawy i poszukiwany na rynku pracy zawód! Rekrutacja trwa nadal!

 

DRODZY ABSOLWENCI GIMNAZJUM !

 STAJECIE PRZED ŻYCIOWĄ DECYZJĄ ! CO DALEJ ?! ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA  WZDZ W TRZEBIATOWIE MOŻE BYĆ WASZĄ SZANSĄ NA DOBRY START W DOROSŁE ŻYCIE!

W Polsce i w Europie  rośnie zapotrzebowanie na wykfalifikowanych pracowników. Faktem jest, że coraz częściej powstające nowoczesne renomowane firmy poszukują fachowej kadry technicznej. Rynek pracy dla wielu chętnych stawia bardzo wysokie wymagania, a szczególnie jest to widoczne w zawodach technicznych. Poważnym problemem jest znalezienie pracownika-fachowca. Szkoły zawodowe wybierają młodzi ludzie, którzy myślą o przyszłości.

Zasadnicza  Szkoła Zawodowa WZDZ w Trzebiatowie w sposób szczególny dba o przygotowanie zawodowe młodego pokolenia.

Dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pedagogiczną.

Posiadamy własny warsztat, gdzie uczymy zawodu na kierunkach stolarz , ślusarz, elektromechanik.

Zabezpieczamy naszym uczniom, zwłaszcza uczennicom, praktyczną naukę zawodu na innych kierunkach.(kucharz , sprzedawca, mechanik samochodowy  itp.)

Zapewniamy uczniom odzież ochronną i roboczą.

Ci, którzy zdecydują się na naukę w naszej szkole, mają możliwości wyboru dodatkowego  zawodu  spawacza lub kucharza.

Do dyspozycji uczniów oraz nauczycieli jest bogata i nowoczesna baza dydaktyczna włącznie z multimedialną pracownia językową, Szkolny Ośrodek Kariery z dostępem do multimedialnej pracowni komputerowej do realizacji kształcenia obowiązujących przedmiotów ogólnokształcących oraz zawodowych.  Z należytą starannością dbamy o sprawy socjalno – bytowe uczniów oraz organizację zajęć w szkole i praktyk zawodowych  w zakładach pracy.

Uczniowie w trakcie nauki pobierają wynagrodzenie:

  • ok. 150 zł w pierwszej klasie
  • ok. 200zł w drugiej klasie
  • ok. 250zł w trzeciej klasie

  Dla najlepszych uczniów fundujemy stypendia  miesięcznie w wysokości 100 zł.

Atutem szkoły jest także  dogodna lokalizacja , blisko stacji PKP i PKS. Ponad to zapewniamy dojazd do szkoły uczniom z innych miejscowości .

Nasi uczniowie maja możliwość kontynuowania nauki w zaocznym liceum ogólnokształcącym, a także mogą realizować swoje ambicje naukowe poprzez udział w projektach edukacyjnych.

NA NOWY ROK SZKOLNY 2016/2017 pragniemy zaproponować  Wam, drodzy Uczniowie kształcenie w naszej szkole. Wierzymy, że nauka w Zasadniczej Szkole Zawodowej WZDZ w Trzebiatowie przyniesie Wam jako uczniom, a w perspektywie absolwentom, znakomite możliwości do zaprezentowania swoich umiejętności oraz zainteresowań w środowisku uczniowskim,  pewne zatrudnienie w dobrze funkcjonujących firmach, z zagwarantowaniem wysokich zarobków lub umożliwi podjęcie nauki w szkole średniej.

Pełną wiedzę o możliwościach kształcenia oraz rekrutacji można uzyskać codziennie bezpośrednio w szkole oraz na stronie internetowej:

www.wzdz.pl w zakładce Trzebiatów/Oferta/Szkoła

Wybór szkoły nie jest łatwy, jesteśmy przekonani, że wielu z Was, tegorocznych absolwentów gimnazjum, zdecyduje się na kształcenie w Zasadniczej Szkole Zawodowej WZDZ w Trzebiatowie, która wielu młodym ludziom pomogła zdobyć szlify podstaw do dorosłego i szczęśliwego życia z przydatnym i ciekawym  zawodem.

„ZDZ JEST THE BEST”

DO ZOBACZENIA W NASZEJ SZKOLE !!!

szkoła1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.