Home / REWAL / Wybrzeże Rewalskie Rewal partnerem Pogoni Szczecin

Wybrzeże Rewalskie Rewal partnerem Pogoni Szczecin

W dniu 24 sierpnia w Szczecinie doszło do podpisania umowy partnerskiej pomiędzy klubami  Pogoń Szczecin i Wybrzeżem Rewalskim Rewal. Umowy parafowali Prezesi klubów  Dariusz Adamczuk i Adrian Żoła. Podpisana umowa unormowała trwającą od wielu lat współpracę pomiędzy tymi klubami.

Dzięki niej w ciągu ostatnich 6 lat do klubu z Szczecina trafiło aż 7 wychowanków  klubu z Rewala.  Większość z nich gra w swoich rocznikowych drużynach i stanowi o ich sile. Kilku z nich było już powoływanych na zgrupowania Reprezentacji Polski. Obecnie Akademia Piłkarska Pogoni Szczecin to jedna z najlepszych szkół piłkarskiego rzemiosła  w naszym kraju do której trafiają młodzi utalentowani  wyselekcjonowani zawodnicy z całej Polski. Tym bardziej należą się słowa uznania dla trenerów  pracujących w klubie z Rewala, że potrafią odnaleźć i wykształcić piłkarsko takich zawodników. Dzięki trwającej umowie która teraz nabrała realnych kształtów uzdolnieni zawodnicy mogą rywalizować z najlepszymi w kraju i dalej harmonijnie rozwijać swoje piłkarskie umiejętności. Podpisana umowa przynosi także kilka nowych korzyści dla Wybrzeża Rewalskiego. Przede wszystkim możliwość  korzystania z modelu szkoleniowego Pogoni, materiałów szkoleniowych, bazy „Pro Trein-Up”, udziału trenerów w warsztatach szkoleniowych, konsultacji medycznych, wspólnych wyjazdach na zgrupowania i turnieje zawodników obu klubów. W umowie zamieszczono jeszcze kilka innych pozycji , które mogą jeszcze podnieść poziom szkolenie w klubie z Rewala. Unormowano zasady transferów pomiędzy klubami oraz tak zwanych transferów zewnętrznych.

Sprawdź także

Wielka Orkiestra zagra w gminie Rewal

W niedzielę 12 stycznia 2020 na terenie Gminy Rewal odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.