piątek, 18 Październik 2019
Home / POWIAT / Sportowe zakończenie wakacji w Porcie Morskim w Mrzeżynie

Sportowe zakończenie wakacji w Porcie Morskim w Mrzeżynie

Będzie to wyjątkowy konkurs sportowy. Każdy odważny będzie miał okazję kopnąć piłkę na drugą stronę kanału Portu Morskiego w Mrzeżynie. Początek zabawy 28 sierpnia o godzinie 18.30.

Pewnie niejeden ze spacerujących w Porcie Morskim w Mrzeżynie turystów zastanawiał się czy zdołałby kopnąć tak mocno piłkę aby ta doleciała na drugi brzeg. W najbliższą niedzielę pojawi się ku temu odpowiednia sposobność. Burmistrz Trzebiatowa zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, który będzie polegał na trafieniu do bramki usytuowanej po zachodniej stronie portu, samemu jednak będąc na tej wschodniej. Konkurs rozpocznie się o godzinie 18.30 tuż przed siedzibą Zarządu Portu Morskiego w Mrzeżynie. W zawodach będzie mogą wziąć maksymalnie 25 zawodników, którzy będą mieli 3 próby trafienia do bramki. Dla najlepszych strzelców przewidziane są nagrody. Organizatorzy zapewniają sobie praw odwołania rywalizacji w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (silny wiatr, deszcz).

sportowe zakończenie wakacji w Mrzeżynie 25082016 2

Sprawdź także

Festiwal o „Złoty Klucz”

Będzie to już 17. edycja festiwalu, w trakcie którego swoje talenty zaprezentują osoby niepełnosprawne. Organizatorem …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.