poniedziałek, 17 Luty 2020
Home / POWIAT / Rozgorzała dyskusja na temat uciążliwego odoru wydobywającego się z kompostowni

Rozgorzała dyskusja na temat uciążliwego odoru wydobywającego się z kompostowni

Pierwsze działania po naszej publikacji „Miasto w oparach smrodu”. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Trzebiatowie uruchamia alarmowy numer, pod który można wysłać smsy z informacją, do jakich obszarów dociera uciążliwy zapach z kompostowni i oczyszczalni.

W związku z otrzymywanymi w ostatnim okresie sygnałami od mieszkańców dotyczącymi występowania uciążliwości zapachowej pochodzącej z terenu kompostowni i oczyszczalni ścieków w Chełmie Gryfickim, uprzejmie prosimy o pomoc w określeniu ich zasięgu i zgłaszanie swoich informacji przy pomocy sms na numer telefonu – 695 995 412. Zgłoszeń można dokonywać przez 24 godziny, podając miejsce ekspozycji (adres), datę ekspozycji, godziny (od – do), oraz ewentualnie swoje nazwisko (nie jest wymagane).  – czytamy w komunikacie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Trzebiatowie. – Państwa pomoc poprzez zgłaszanie tego zjawiska pomoże nam określić skalę, okresy oraz zakresy występowania uciążliwości oraz znaleźć skuteczne przeciwdziałanie temu zjawisku – pisze Grzegorz Jelonek, prezes ZWIK w apelu do mieszkańców.

Gryfickie.info fot. ZWIK Trzebiatów

zwik1

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.