poniedziałek, 24 Luty 2020
Home / FILMY / Adrianna Biedrzyńska ponownie spotka się z publicznością w Trzebiatowie

Adrianna Biedrzyńska ponownie spotka się z publicznością w Trzebiatowie

To będzie wyjątkowe spotkanie. Adrianna Biedrzyńska wystąpi przed publicznością na specjalnym, kameralnym koncercie w „Gromadzie”. I zabierze słuchaczy w magiczną podróż, uchylając kurtynę do świata, który jest dla niej naturalnym środowiskiem.

To nie będzie opowieść o narysowanych niefrasobliwą kreską przez lokalnych paparazzi – scenach z intymnego życia artysty. Ale osobiste spotkanie z publicznością, dla której aktorka wykona recital. W końcu z tego właśnie jest znana. Z charyzmy i niezwykłej ekspresji wokalnej, która pokazała podczas czerwcowych spotkań z wielbicielami jej talentu. Do historii polskiej piosenki aktorskiej przeszedł zaśpiewany w duecie ze Zbigniewem Zamachowskim tekst Agnieszki Osieckiej „Czy te oczy mogą kłamać”. Do dziś publiczność domaga się tego wykonania. A i ona do dziś występuje z Zamachowskim a także Wojciechem Malajkatem

Zakochana po włosku

Ma na koncie ponad siedemdziesiąt ról w filmowych i tyleż samo serialowych. Któż nie wspomni szalonej Ewa Wiśniewskiej – włamywaczki z „Pajęczarek” Barbary Hass, w których zagrała w duecie z Marią Pakulnis. Wielu pamięta postać Anny z Dekalogu cz. V Krzysztofa Kieślowskiego. Współpracowała z „Wielkimi” kina i teatru. Na długiej liście reżyserzy – giganci: Krzysztof Kieślowski, Barbara Sass Zdort, Andrzej Wajda, Wojciech Has, Janusz Kondratiuk, Filip Bajon, Janusz Kijowski, Krzysztof Wosiewicz, Andrzej Barański, Janusz Zaorski, Zbigniew Chmielewski, Sylwester Chęciński, Barbara Borys Damięcka, Paweł Karpiński, Krzysio Jaroszyński, Tomek Szatkowski, Siergiej Bondarczuk, Istwan Szabo, Ewa Juchniewicz, Carlo Mazzacurati.

To właśnie za sprawą włoskiego reżysera, u którego zagrała w Un’altra vita” – czyli „Innym Życiu” pokochała Rzym, włoską kuchnię i energię, jaką niesie jeden z najbardziej melodyjnych języków świata. Obecnie Adriannę Biedrzyńską możemy zobaczyć w Komedii Małżeńskiej 3 razy Łóżko, a także granych od kilku lat „Harcerkach”, gdzie wciela się w postać drapieżnej femme fatale.

Jubileusz pracy

Już za tydzień wielbiciele talentu Ady Biedrzyńskiej będą mieli okazję zobaczyć artystkę podczas benefisu, który odbędzie się w restauracji „Gromada”, gdzie opowie o pracy, ideach, marzeniach, miłości, przeznaczeniu i mądrym widzu, który jest potrzebny twórcy jak tlen.

A także o jubileuszu, który będzie świętować. – Szykuję się do „30 – stki artystycznej” a także do pełnej fabuły, która jest sporym wyzwaniem. Zwłaszcza, że tym razem stanę po drugiej stronie kamery. Nie czekam, nie oglądam się na innych. Jest wielu fantastycznych ludzi, którzy po przeczytaniu scenariusza chcieliby wejść finansowano w mój projekt. Jestem więc pełna optymizmu. Planuję nakręcić „mądrą komedię”. „Trzydziestka” zaś będzie bardzo osobistą podróżą w kierunku nowej fali francuskiej, którą kocham, z wielkim ukłonem dla Agnès Varda. Będzie lirycznie i nostalgicznie – mówi w rozmowie z Pulsem Miasta.

beznazwy

 

Burmistrz Gminy Trzebiatów oraz Starosta Powiatu Gryfickiego zapraszają na imprezę plenerową „Zakończenie Lata w Powiecie Gryfickim”. Gwiazdami będą ADRIANNA BIEDRZYŃSKA, aktorka teatralna, filmowa oraz Książę Cygański – DZIANI – syn legendarnego Don Wasyla, i jeden z najbardziej znanych wykonawców muzyki romskiej. Koncert odbędzie się sobotę 27 sierpnia, na plaży w Mrzeżynie przy zejściu numer 1. Początek godzina 19.00. Wcześniej pokaz zumby, zaś na wielki finał kanonada sztucznych ogni. Tego nie możesz przegapić!

 

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.