Home / GRYFICE / Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu, odcinek Jana Dąbskiego zamknięty!

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu, odcinek Jana Dąbskiego zamknięty!

Od piątku, 19 sierpnia do poniedziałku 22 – go włącznie na ulicy Broniszewskiej w Gryficach będzie obowiązywać inna organizacja ruchu. Zamknięty zostanie czasowo odcinek ulicy Dąbskiego. Kierowcy będą musieli korzystać z objazdu ulicami: Broniszewską, Warszawską, Śniadeckich oraz Bankową.

Jak informuje Zarząd Dróg Powiatowych zmiana organizacji ruchu ma związek z awarią kanalizacji sanitarnej przy ul. Jana Dąbskiego na wysokości skrzyżowania z ulicą 1 maja. Stąd konieczność zamknięcia ulicy dla ruchu kołowego. Zakaz będzie obowiązywał od 19 do 22 sierpnia. – Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia – mówi Sławomir Ruszkowski, dyrektor ZDP w Gryficach.

Gryfickie.info

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.