poniedziałek, 24 Luty 2020
Home / POWIAT / O godzinie 11.55 zawyją syreny. W ten sposób uczczą zmarłego Wojewodę

O godzinie 11.55 zawyją syreny. W ten sposób uczczą zmarłego Wojewodę

Wicewojewoda Marek Subocz skierował do wszystkich samorządów na terenie województwa zachodniopomorskiego pismo z prośbą o uruchomienie syren alarmowych, a przez to uczczenie zmarłego Piotra Janię, wojewodę zachodniopomorskiego.

Syreny zostaną uruchomione w dniu 19 sierpnia o godzinie 11.55 na czas jednej minuty, w celu uczczenia pamięci zmarłego Wojewody Zachodniopomorskiego Piotra Jani. Z takim apelem zwrócił się Marek Subocz, wicewojewoda. Przypomnijmy – Piotr Jania zmarł w nocy z soboty na niedzielę (13 – 14 sierpnia), w szpitalu w Zabrzu gdzie przeszedł operację serca. Piotr Jania miał 64 lata. Na stanowisko wojewody zachodniopomorskiego został powołany 6 grudnia 2015.

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.