Home / BROJCE / Najnowszy Puls Miasta od piątku już w regionie. Zapraszamy do lektury!

Najnowszy Puls Miasta od piątku już w regionie. Zapraszamy do lektury!

Oddajemy w Wasze ręce najnowsze wydanie Pulsu Miasta. To już dwudziesty czwarty numer! Ostatnie miesiące minęły nam w szalonym, pracowitym tempie. Wciąż przesuwamy granice naszych możliwości. Realizujemy nowe projekty i rozwijamy tak, by dostarczać Państwu jak najlepszy produkt.

W tym numerze między innymi pierwsze podsumowanie sezonu. Jedni zacierają ręce licząc zyski, inni narzekają, że miało być rekordowo, a było jednak słabiej. Choć wyjechało nas więcej nad Polski Bałtyk, liczymy każdy grosz i roztropniej wydajemy. W tym numerze także o niecodziennym widowisku na mrzeżyńskiej plaży, gdzie przed paroma dniami „lądowała” łódź wikińska. Niesprzyjające wiatry zawróciły załogę z podróży na Bornholm. Dzięki temu drużyna Wikingów zawitała do Mrzeżyna, zaś turyści mieli nie lada atrakcję uwieczniając 12 – metrową replikę łodzi z Osebergu. Z podziwem patrzyliśmy na grupę pasjonatów, która ze śpiewem na ustach, przy sztormującym morzu wyciągała łódź na brzeg. Zmęczeni, zmoknięci ale pełni mocy, którą wypełnia się każdy kto realizuje marzenie i spełnia pasję. I takiego ognia życzymy Państwu na nadchodzącego dni. Bez względu na to czy wakacje już za Wami, czy planujecie wciąż wielką przygodę. Miłej lektury.

19-01a-gol small1

Gryfickie.info

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.