czwartek, 20 Czerwiec 2019
Home / BROJCE / Najnowszy Puls Miasta od piątku już w regionie. Zapraszamy do lektury!

Najnowszy Puls Miasta od piątku już w regionie. Zapraszamy do lektury!

Oddajemy w Wasze ręce najnowsze wydanie Pulsu Miasta. To już dwudziesty czwarty numer! Ostatnie miesiące minęły nam w szalonym, pracowitym tempie. Wciąż przesuwamy granice naszych możliwości. Realizujemy nowe projekty i rozwijamy tak, by dostarczać Państwu jak najlepszy produkt.

W tym numerze między innymi pierwsze podsumowanie sezonu. Jedni zacierają ręce licząc zyski, inni narzekają, że miało być rekordowo, a było jednak słabiej. Choć wyjechało nas więcej nad Polski Bałtyk, liczymy każdy grosz i roztropniej wydajemy. W tym numerze także o niecodziennym widowisku na mrzeżyńskiej plaży, gdzie przed paroma dniami „lądowała” łódź wikińska. Niesprzyjające wiatry zawróciły załogę z podróży na Bornholm. Dzięki temu drużyna Wikingów zawitała do Mrzeżyna, zaś turyści mieli nie lada atrakcję uwieczniając 12 – metrową replikę łodzi z Osebergu. Z podziwem patrzyliśmy na grupę pasjonatów, która ze śpiewem na ustach, przy sztormującym morzu wyciągała łódź na brzeg. Zmęczeni, zmoknięci ale pełni mocy, którą wypełnia się każdy kto realizuje marzenie i spełnia pasję. I takiego ognia życzymy Państwu na nadchodzącego dni. Bez względu na to czy wakacje już za Wami, czy planujecie wciąż wielką przygodę. Miłej lektury.

19-01a-gol small1

Gryfickie.info

Sprawdź także

Przypadki zachorowań na Odrę w trzebiatowskim przedszkolu

-W naszym przedszkolu wystąpiły przypadki zachorowań na ODRĘ. Prosimy o obserwację swoich dzieci, a w …

Jeden komentarz

  1. Nowak aleksandra

    Inwestycja niezakonczona brak osłon które powinny zatrzymywac smród, ze społeczenstwem nikt nie rozmawiał, a przepisy zobowiazywały do przeprowadzenia postepowania z udziałem społeczenstwa bo tak stanowia przepisy, czyli procedura nie została zachowana, a inwestycja to b u b e l. Podtrzymuje teze pana Krzysztofa ze Trzebiatów znany jest z tego ze smierdzi.A pan Jelonek co roku podrzuca uchwałe o podwyżce stawek za pobór wody i zrzut scieków. A pana pracownicy biora pieniadze i moga w tym smrodzie siedziec,
    Inwestycje pilnie zakonczyc albo zamknac t a perfumerie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.