piątek, 18 Październik 2019
Home / GRYFICE / Artystyczne występy w Gryficach. Ruphert i Rico zapraszają

Artystyczne występy w Gryficach. Ruphert i Rico zapraszają

Ruphert i Rico przez niepowtarzalną zabawę przynoszą uśmiech wszystkim dzieciom. Jeden z najlepszych w Europie duetów clownów cyrkowych wystąpi 17 sierpnia o godzinie 11.oo w Gryficach.

Gryficki Dom Kultury zaprasza na moc całodziennych Super Atrakcji w wykonaniu jednego z najlepszych w Europie duetu clownów cyrkowych Rupherta i Rico  – zdobywców wielu prestiżowych nagród na festiwalach sztuki cyrkowej, przeglądach teatrów ulicznych i konkursach cyrkowych. Ruphert i Rico przez niepowtarzalną zabawę przynoszą uśmiech wszystkim dzieciom. Super wesołe piosenki, dynamiczna akcja, blok rozrywkowo konkursowy, pokaz i obdarowywanie artystycznie wiązanymi długimi balonami, malowanie buzi i włosów, deszcze baniek mydlanych, deszcze confetti, chodzenie na szczudłach, wesołe i profesjonalne prowadzenie konferansjerki itd. itp. przyniosą wszystkim uśmiech i radość. Występ odbędzie się 17 sierpnia o godzinie 11.00 na Placu Zwycięstwa w Gryficach.

clown w Gryficach 15082016 2

Sprawdź także

Tymczasowy areszt dla sprawcy, który groził eksplozją budynku przy użyciu butli z gazem

Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Gryficach, Sąd Rejonowy w Gryficach  zastosował tymczasowe aresztowanie na okres …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.