sobota, 19 Październik 2019
Home / POLITYKA / Zmarł wojewoda zachodniopomorski Piotr Jania
www.foto-nowak.pl

Zmarł wojewoda zachodniopomorski Piotr Jania

Jak informuje biuro prasowe urzędu wojewódzkiego zmarł Piotr Jania, wojewoda zachodniopomorski. Piotr Jania miał 64 lata. Na stanowisko wojewody został powołany 6 grudnia 2015 roku.

 „Z głębokim smutkiem informujemy, że w nocy z soboty na niedzielę zmarł wojewoda zachodniopomorski Piotr Jania. Wojewoda zmarł w szpitalu w Zabrzu – w ubiegłym tygodniu przeszedł tam operację serca. Piotr Jania miał 64 lata. Na stanowisko wojewody zachodniopomorskiego został powołany 6 grudnia 2015. W pamięci pracowników Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego pozostanie jako dobry, pełen ciepła i życzliwości człowiek. Łączymy się w bólu z rodziną  ”  – czytamy w komunikacie prasowym urzędu wojewódzkiego.

Gryfickie.info fot. Radio Szczecin radioszczecin.pl

 

 

 

Sprawdź także

W Trzebiatowie posadzą drzewa

Gmina Trzebiatów wraz z Nadleśnictwem Gryfice serdecznie zapraszają rodziców dzieci urodzonych w okresie od 1 stycznia do …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.