Home / POWIAT / Zjawy i duszki przywitają gości w Muzeum Pałacu nad Młynówką

Zjawy i duszki przywitają gości w Muzeum Pałacu nad Młynówką

Będzie to już 10 noc w Pałacu nad Młynówką, w trakcie której wszystkich przybyłych do Muzeum witać będą zjawy oraz duszki. Wykład inauguracyjny wygłosi dr Janina Kochanowska, a gościem specjalnym będzie Marta Bizoń.

Już po raz 10. amatorzy nocnego zwiedzania muzeów będą mogli bez żadnych przeszkód odwiedzić Pałac nad Młynówką w Trzebiatowie oraz ekspozycje muzealne, które znajdują się w miejscowym muzeum. Oprócz samego zwiedzania organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, które zadowolą każdego. Każdy będzie mógł odwiedzić Straszny Dwór, poszukiwać skarbu Białej Damy, spotkać się z Czarownicą z Gąbina czy też spojrzeć prosto w oczy najprawdziwszym wikingom. W części artystycznej zaprezentuje się gitarzystka Marianna Kowal oraz Marta Bizoń w koncercie – Tu i tu. Na zakończenie wyjątkowej nocy swoje umiejętności zaprezentuje grupa Firemist – w niecodziennym pokazie ognia.

noc w muzeum plakat 10082016 1

Sprawdź także

Wieczór Czterech Świec w Trzebiatowie

Trzebiatowski Ośrodek Kultury oraz Proboszczowie Parafii Rzymskokatolickiej, Ewangelicko-Augsburskiej, Prawosławnej i Greckokatolickiej zapraszają na XXIV Spotkanie …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.