poniedziałek, 24 Luty 2020
Home / PASJE / To już dziś! Największa sportowa impreza na plaży! Startuje II Maraton Zumby!

To już dziś! Największa sportowa impreza na plaży! Startuje II Maraton Zumby!

Niech Was nie zwiedzie pogoda! Ta dziś będzie najlepsza! Lekkie zachmurzenie z przejaśnieniami to na trzy godziny ostrego wycisku na plaży wymarzone warunki! Mamy nadzieję, że jesteście gotowi na najgorętszą, zumbową imprezę lata, na której odmeldują się prawdziwe gwiazdy! Czas akcji: 14 sierpnia. Miejsce: plaża wschodnia w Mrzeżynie przy Beach Barze.

Za cztery godziny startuje II Maraton Zumby na plaży. 14 sierpnia w aktywnej strefie przy Beach Barze Mrzeżyno pojawią się mistrzowie gatunku: Dovydas Veiverys z Litwy, znany instruktor, którego choreografię tańczą ludzie w całej Europie, a także specjalny gość z Łotwy Irina Chernova! Zumba będzie rządzić w Mrzeżynie, zmówiliśmy dla Was specjalną pogodę! – mówi Alicja Maciulewicz.

Poza gośćmi z zagranicy, na mrzeżyńskiej plaży odmeldują się instruktorzy z całej Polski. Maraton poprowadzą: Paulina Paturej-Krupka, nowa twarz na „zumbowej” scenie, od lutego 2013 instruktorka Zumba fitness, a wcześniej instruktorka stepu i aerobiku.

Nie zabraknie wyjątkowego duetu Zumba Dream Team, czyli Kamili i Grześka. On pełen charyzmy i wigoru, ona – subtelna i delikatna. W zestawie tworzą idealną mieszankę pełną pozytywnej energii. Taniec to ich całe życie. – Będzie z nami także Zumba Renia i MyRko – czyli nasz dobrze znany team ze Szczecinka. Ona instruktor od 4 lat, on od roku. Razem tworzą zwariowany duet i dają w kość swoim klientkom. Uczestnicy warsztatów, master classow i szkoleń. Byli z nami w czasie wszystkich akcji charytatywnych – wylicza Alicja Maciulewicz, organizator maratonu, który wspiera gmina Trzebiatów.

Na imprezie zobaczymy również Ewę Zapolną, instruktorkę zumba fitness ze Strzegonia, Łukasza Koźlickiego, instruktora licencjonowanego Zumba®Fitness, na co dzień brokera ubezpieczeniowego, który przygodę z zumbą zaczął zupełnie przypadkowo. Listę ludzi „zakręconych na Z” zamyka Michał Sikorski, który zdobył w najwyższą klasę taneczną – klasę „S”. Gdyby przeliczyć czas jaki poświęcił na taniec, okazałoby się, że zajmuje się nim ponad połowę swojego całego życia! Zatem do zobaczenia w Mrzeżynie!

zumba1

Gryfickie.info

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.