Home / KULTURA / Święto Zumby na plaży w Mrzeżynie. Wielki maraton już za nami. Zobacz zdjęcia

Święto Zumby na plaży w Mrzeżynie. Wielki maraton już za nami. Zobacz zdjęcia

Już po raz drugi mrzeżyńska plaża stała się areną największego święta Zumby w regionie. W Mrzeżynie zameldowały się największe gwiazdy, które do wspólnej zabawy w rytmach latynoamerykańskich porwały rzesze spragnionych ostrego wycisku.

Pogoda dopisała, była jakby zamówiona – podkreślali uczestnicy II Maratonu Zumby, który 14 sierpnia odbył się na centralnej plaży w Mrzeżynie. Na zaproszenie Alicji Maciulewicz przybyli najlepsi instruktorzy z Polski i Europy. Gośćmi specjalnymi zabawy byli -Dovydas Veiverys z Litwy, znany instruktor, którego choreografię tańczą ludzie w całej Europie, a także Irina Chernova z Łotwy. – To coś wspaniałego, kiedy trzy lata temu zaczynałam prowadzić zajęcia Zumby w Mrzeżynie ludzie pytali co to jest. Dzisiaj przybywają setki osób, żeby wspólnie bawić się właśnie u nas – zaznaczyła organizatorka maratonu, Alicja Maciulewicz. – Taniec na plaży jest specyficzny. Jest zdecydowanie trudniejszy i bardzo wymagający, ale przez to ciekawszy – powiedział Grzegorz Trafny instruktor z Koszalina.

maraton zumby plaza mrzeżyno 14082016 21

Sprawdź także

Odsłonięcie muralu wraz z próbą pobicia rekordu Guinnessa. Poznaliśmy oficjalną datę

W czasie spotkania dotyczącego trzebiatowskiego muralu, które odbyło się w Pałacu nad Młynówką, organizatorzy i …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.