poniedziałek, 24 Luty 2020
Home / REWAL / Rega zwycięska na inaugurację. Piłkarze rozpoczęli zmagania

Rega zwycięska na inaugurację. Piłkarze rozpoczęli zmagania

Piłkarze z terenu Powiatu Gryfickiego rozpoczęli zmagania. W pierwszym meczu sezonu 2016/2017 zawodnicy  Intermarche Regi Trzebiatów pokonali Wybrzeże Rewalskie Rewal na ich własnym terenie 0:1. Bramkę na podpieczonych Kamila Twarzyńskiego w 56 min. zdobył Seweryn Zelmachowicz.

Przerwa wakacyjna dla piłkarzy grających w wojewódzkiej i regionalnej lidze okręgowej dobiegła końca. W pierwszym meczu nowego sezonu w Niechorzu odbył się mecz derbowy Powiatu Gryfickiego. Przeciwnikiem Wybrzeża Rewalskiego Rewal byli ich koledzy z Trzebiatowa. W pierwszej, wyrównanej połowie kibice zgromadzeni na boisku w Niechorzu nie zobaczyli bramek. Na początku drugiej odsłony, jak się okazało, bramkę na wagę trzech punktów zdobył Seweryn Zelmachowicz. Końcówka pierwszego pojedynku sezonu zdecydowanie należała do beniaminka wojewódzkiej ligi okręgowej (Wybrzeże Rewalskie), który nie potrafił jednak zdobyć bramki wyrównującej. Trzeci nasz zespól występujący na tym poziomie rozgrywek – Polonia Płoty, uległ Iskrze Golczewo 4:1.

Wojewódzka Liga Okręgowa

Wybrzeże Rewalskie Rewal – Intermarche Rega Trzebiatów 0:1

Iskra Golczewo – Polonia Płoty                                                     4:1

Regionalna Liga Okręgowa

Mewa Resko – Błękitni Trzygłów                                                  1:4

Flota Świnoujście – Sparta Gryfice                                               4:0

Pomorzanin Krąpiel – Wicher Brojce                           (14 sierpnia)

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.