Home / GRYFICE / Wyglądało groźnie. Na szczęście obyło się bez ofiar. Rozbite auta pod Gołańczą Pomorską

Wyglądało groźnie. Na szczęście obyło się bez ofiar. Rozbite auta pod Gołańczą Pomorską

O dużym szczęściu może mówić kierowca Renault Megane, który próbując uniknąć stłuczki z jadącym przed nim autem, ratował się ucieczką do rowu. – Jazda poboczem skończyła się uderzeniem w Skodę Fabię, którą chwilę wcześniej skręciła w leśną drogą – mówi Zbigniew Frąckiewicz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Gryficach.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w czwartek przed godziną 19.00. na drodze w rejonie Gołańczy Pomorskiej. – Od strony Kołobrzegu jadą prawidłowo trzy pojazdy. Pierwszy z nich – Skoda Fabia sygnalizuje zamiar skrętu w leśną drogę. Jadąca za nim Toyota zatrzymuje się również prawidłowo, niestety kierowca Renault Megane, by nie uderzyć w Toyotę podejmuje próbę ucieczki na pobocze. Gdy zjeżdża do rowu uderza w skręcającą w tym czasie Skodę Fabię i przewraca się na dach – relacjonuje Zbigniew Frąckiewicz, rzecznik KPP Gryfice. W zdarzeniu brało udział sześć osób. Winą obarczony został kierowca Renault, on także zapłacił jak sprawca zdarzenia mandat. Do akcji wezwano załogę Pogotowia Ratunkowego, policję oraz straż z OSP Trzebiatów i Gołańcz Pomorska.

4 3 2

Gryfickie.info

 

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.