poniedziałek, 24 Luty 2020
Home / PASJE / Szykujcie formę! W najbliższą niedzielę startuje Maraton Zumby w Mrzeżynie

Szykujcie formę! W najbliższą niedzielę startuje Maraton Zumby w Mrzeżynie

Wielkie odliczanie rozpoczęte. Za tydzień startuje najgorętsza zumbowa impreza lata, na której odmeldują się prawdziwe gwiazdy! Czas akcji: 14 sierpnia. Miejsce: plaża wschodnia w Mrzeżynie przy Beach Barze. Nie może Was zabraknąć!

Zumba gorąca

Szalone lato z zumbą trwa! Już za chwilę startuje II Maraton Zumby na plaży. 14 sierpnia w aktywnej strefie przy Beach Barze Mrzeżyno pojawią się mistrzowie gatunku: Dovydas Veiverys z Litwy, znany instruktor, którego choreografię tańczą ludzie w całej Europie, a także specjalny gość z Łotwy Irina Chernova! – Startujemy w niedzielę o godzinie 16.00. Czekają Was trzy godzin wyciskania potu. Szykujcie formę i planujcie w kalendarzach. Nie może nikogo tego dnia zabraknąć. Zumba będzie rządzić w Mrzeżynie! – mówi Alicja Maciulewicz.

Mocna ekipa

Poza gośćmi z zagranicy, na mrzeżyńskiej plaży odmeldują się instruktorzy z całej Polski. – To nasi przyjaciele, który kochają taniec i aktywność ruchową. Spełniają się w zumbie na co dzień niosąc radość innym – przekonuje Alicja Maciulewicz. Maraton poprowadzą: Paulina Paturej-Krupka, nowa twarz na „zumbowej” scenie, od lutego 2013 instruktorka Zumba fitness, a wcześniej instruktorka stepu i aerobiku.

Nie zabraknie wyjątkowego duetu Zumba Dream Team, czyli Kamili i Grześka. On pełen charyzmy i wigoru, ona – subtelna i delikatna. W zestawie tworzą idealną mieszankę pełną pozytywnej energii. Taniec to ich całe życie. – Będzie z nami także Zumba Renia i MyRko – czyli nasz dobrze znany team ze Szczecinka. Ona instruktor od 4 lat, on od roku. Razem tworzą zwariowany duet i dają w kość swoim klientkom. Uczestnicy warsztatów, master classow i szkoleń. Byli z nami w czasie wszystkich akcji charytatywnych – wylicza Alicja Maciulewicz, organizator maratonu, który wspiera gmina Trzebiatów.

Na imprezie zobaczymy również Ewę Zapolną, instruktorkę zumba fitness ze Strzegonia, Łukasza Koźlickiego, instruktora licencjonowanego Zumba®Fitness, na co dzień brokera ubezpieczeniowego, który przygodę z zumbą zaczął zupełnie przypadkowo. Listę ludzi „zakręconych na Z” zamyka Michał Sikorski, który zdobył w najwyższą klasę taneczną – klasę „S”. Gdyby przeliczyć czas jaki poświęcił na taniec, okazałoby się, że zajmuje się nim ponad połowę swojego całego życia! Zatem do zobaczenia w Mrzeżynie!

Gryfickie.info

zumba2

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.