czwartek, 17 Październik 2019
Home / REGION / Grzegorz Krychowiak wspiera Warsztat Terapii Zajęciowej w Trzebiatowie!

Grzegorz Krychowiak wspiera Warsztat Terapii Zajęciowej w Trzebiatowie!

Kibice byłego zawodnika Orła Mrzeżyno, obecnego piłkarza francuskiego PSG oraz czołowego reprezentanta Polski – Grzegorza Krychowiaka nie mogą przegapić wyjątkowej licytacji, która odbędzie się w czasie Maratonu Zumby na mrzeżyńskiej plaży. Oryginalne buty, koszulka oraz podpisane zdjęcie Grzegorza Krychowiaka będzie można wylicytować, a zebrane pieniądze wspomogą Warsztat Terapii Zajęciowej w Trzebiatowie.

Dzięki gościnności Alicji Maciulewicz, podopieczni i opiekunowie z Warsztatu Terapii Zajęciowej z Trzebiatowa będą uczestniczyli w II Edycji Zumba Maratonu, który odbędzie się14 sierpnia na plaży w Mrzeżynie. W przerwie wydarzenia około godziny 17.00 odbędzie się aukcja charytatywna, w czasie której zbierane będą pieniądze na zakup specjalistycznego samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych.

Poniżej wymienione zostały przedmioty, które zostaną zlicytowane w czasie aukcji:

Koszulka w której Grzegorz Krychowiak wystąpił w meczu Polska – Litwa (06 czerwca, Kraków). Koszulka w rozmiarze L, z numerem 10, podpisana przez Grzegorza. Jest to oficjalna koszulka meczowa (nie kibicowska replika). Spersonalizowane buty Grzegorza Krychowiaka. Typ butów to Puma everfit cage ext, rozmiar to EU 45. Buty posiadają charakterystyczne flagi Reprezentacji Polski. Buty są podpisane przez Grzegorza. Oficjalne zdjęcie z podpisem Grzegorza Krychowiaka. Rękodzieła wykonane przez podopiecznych WTZ Trzebiatów przy Kole PSOUU Trzebiatów.

Wszystkie przedmioty będą posiadały cenę minimalną, uprawnionymi do wzięcia udziału w aukcji są osoby pełnoletnie, zapłata za wylicytowany przedmiot następuje niezwłocznie po każdej z licytacji. Forma płatności to wyłącznie gotówka wrzucana „do puszki”. Zebrane pieniądze przybliżą Stowarzyszenie do zakupu samochodu. Za przekazanie przedmiotów podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej dziękują Grzegorzowi Krychowiakowi oraz jego rodzinie.

akcja charytatywna zumba maraton 11082016 2

Sprawdź także

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej nr 1 w Trzebiatowie

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzebiatowie zostali uroczyście włączeni do grona społeczności. …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.