poniedziałek, 24 Luty 2020
Home / GRYFICE / Janusz Korwin Mikke w Gryficach. Spotkanie w hali Gryf Areny

Janusz Korwin Mikke w Gryficach. Spotkanie w hali Gryf Areny

W najbliższy piątek, 12 sierpnia prezes Partii Korwin – Janusz Korwin Mikke spotka się z mieszkańcami Gryfic. Spotkanie z europosłem w Gryf Arenie rozpocznie się o godzinie 18.00. i będzie otwarte dla wszystkich.

– Cały czas zbieramy podpisy pod trzema projektami ustaw dot. dostępu do broni, rozszerzeniu prawa do obrony koniecznej i przywrócenia kary śmierci. Dobrą okazją do wsparcia Janusza Korwin-Mikke jest włączenie się w kampanię „KORWiN dla bezpieczeństwa Polaków”. Wystarczy dosłownie parę podpisów od rodzin czy przyjaciół. Dlatego uprzejmie proszę – o ile to możliwe – byście na spotkanie przynieśli podpisy zebrane pod listami poparcia dla trzech ustaw upublicznionych na stronie: http://podpiszsie.info/ – tłumaczy Łukasz Sokoliński, lider Partii Korwin na Powiat Gryficki.

Gryfickie.info fot. PK

Sprawdź także

Decyzja lokalizacyjna dla rurociągu Baltic – Pipe

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał decyzję lokalizacyjną dla polskiej części rurociągu podmorskiego Baltic Pipe. Decyzja …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.