poniedziałek, 24 Luty 2020
Home / BROJCE / Najnowszy „Puls Miasta” dostępny w regionie! Zapraszamy do lektury

Najnowszy „Puls Miasta” dostępny w regionie! Zapraszamy do lektury

Dwudzieste pierwsze w tym roku wydanie „Pulsu Miasta” dostępne od rana w regionie. Nowiutki, prosto z drukarni „Puls Miasta” już w Waszych rękach. Tym razem jeszcze w sobotę. A to za sprawą naszego nadmorskiego projektu „Pulsu Plaży”, który zakończyliśmy dużym sukcesem 2 sierpnia.

Od 19 sierpnia wszystko wraca na dawny tor wydawniczy. Tymczasem w najnowszym „Pulsie” o kolejnych zawieruchach w trzebiatowskiej radzie, o przerwanej wyprawie znanego polskiego podróżnika – Aleksandra Doby, który opowiada czytelnikom, w jakich okolicznościach doszło do wywrotki kajaka i dlaczego swoje 71 urodziny będzie świętował za rok w Lizbonie.

Przykład Doby pokazuje jak ważne w życiu są upór i determinacja. Czasem pod falę i pod sztorm ludzkich oczekiwań trzeba walczyć o swoje marzenia. Jak mówi Doba „płynę dalej, zatrzymałem się tylko na chwilę”. W tym wydaniu także o tragicznym wypadku na rewalskiej plaży. Mimo kampanii społecznych, apeli wciąż mierzymy się z morzem, nierzadko po alkoholu. Na wakacyjnej plaży nie stronimy od napojów procentowych. Porwani alkoholową fantazją, w romantycznych okolicznościach przyrody – jak rzekłby klasyk przywalamy sobie na kąpiel w morskiej toni, która staje się dla nas nierzadko miejscem ostatecznym. Mimo czarnych statystyk i ostrzeżeń wciąż woda zbiera swoje śmiertelne żniwo.

puls jedynka

Gryfickie.info

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.