piątek, 18 Październik 2019
Home / GRYFICE / – Złożyłem wyjaśnienia w sprawie zakupu nieruchomości – mówi prezes Leszek Stuła

– Złożyłem wyjaśnienia w sprawie zakupu nieruchomości – mówi prezes Leszek Stuła

Leszek Stuła, prezes Spółdzielni Samopomoc Chłopska jest już w Trzebiatowie. We wtorek został przewieziony przez policjantów z komendy wojewódzkiej do Wrocławia. Jak wyjaśnia, złożył zeznania w sprawie zakupu przed kilku laty nieruchomości przez Gminną Spółdzielnię Samopomoc Chłopska.

We wtorek poinformowaliśmy o zatrzymaniu prezesa Leszka Stuły. W biurze firmy pojawili się funkcjonariusze z wrocławskiej komendy wojewódzkiej. – Zostałem przetransportowany do Wrocławia, gdzie złożyłem obszerne wyjaśnienia. Chodziło o sprawę kupna przez GS atrakcyjnej nieruchomości przed kilku laty. Nie jest prawdą, że nie pozwolono mi wejść do biura. Zabrałem stamtąd wszystkie dokumenty, by móc przedstawić je we Wrocławiu. Trochę dziwią mnie okoliczności tej procedury. Zwłaszcza, że gdyby dostał zawiadomienie, by się stawić pojechałbym bez wahania. W końcu leży to w moim interesie – przekonuje prezes Leszek Stuła, jednocześnie radny powiatowy.

Sprawdź także

Festiwal o „Złoty Klucz”

Będzie to już 17. edycja festiwalu, w trakcie którego swoje talenty zaprezentują osoby niepełnosprawne. Organizatorem …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.