piątek, 18 Październik 2019
Home / POWIAT / Prokuratura postawiła zarzut Leszkowi Stule, prezesowi GS w Trzebiatowie

Prokuratura postawiła zarzut Leszkowi Stule, prezesowi GS w Trzebiatowie

Prokuratur Rejonowy Stare – Miasto we Wrocławiu postawił zarzut prezesowi Leszkowi Stule oraz głównej księgowej Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska. Stuła został zatrzymany i przewieziony do Wrocławia na przesłuchanie.

– We wtorek i w poniedziałek zatrzymaliśmy w Trzebiatowie dwie osoby, które dowieziono z Trzebiatowa do Komendy Miejskiej we Wrocławiu, gdzie zostały przesłuchane – potwierdza asp. szt. Paweł Petrykowski, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Dochodzenie na zlecenie Prokuratury Rejonowej Stare Miasto we Wrocławiu, prowadzi wydział do walki z przestępczością gospodarczą wrocławskiej komendy miejskiej.

Leszek Stuła jak i główna księgowa usłyszeli zarzut pomocnictwa w udaremnieniu wykonania orzeczenia sądu. Po przesłuchaniu podejrzani zostali zwolnieni do domu. Jak tłumaczy rzecznik asp. szt. Paweł Petrykowski mają dozór policyjny. Wedle ustaleń Gryfickiego.info sprawa dotyczy zakupu 8,5 ha nieruchomości we Wrocławiu.

Gryfickie.info

.

Sprawdź także

Festiwal o „Złoty Klucz”

Będzie to już 17. edycja festiwalu, w trakcie którego swoje talenty zaprezentują osoby niepełnosprawne. Organizatorem …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.