poniedziałek, 24 Luty 2020
Home / REGION / Wyspa zdrowia powstanie na zachodniej plaży w Mrzeżynie

Wyspa zdrowia powstanie na zachodniej plaży w Mrzeżynie

Prawdziwa moc zdrowia, zdrowia i urody. Strefa zdrowia z Marwitem dostępna będzie dla wszystkich turystów na zachodniej plaży w Mrzeżynie (tuż za mostem, nieopodal Wrst Beach Baru) w dniach od 4 do 8 sierpnia.

Sądzicie, że leżenie na plaży można zastąpić czymś ciekawszym? W ramach projektu „Akcja Marwitalizacja” na zachodniej plaży w Mrzeżynie powstanie Strefa Chillout, Strefa Fitness, Strefa Spa i Wypożyczalnia leżaków Marwit. Nie zabraknie degustacji zdrowych produktów, porad zdrowego żywienia, porad trenera personalnego, zajęć fitness, zumby na piasku, karaoke, licznych zabaw dla dzieci i dorosłych, turniejów piłki plażowej, zawodów strong men i spa party na plaży. Wszystko w rytmach najnowszych hitów muzycznych i gorących nutach salsy, rumby czy bachaty. Start dla plażowiczów zawsze o godzinie 10:00. Moc atrakcji organizator przewidział aż do wieczora. Wstęp na teren wyspy jest bezpłatny.

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.