poniedziałek, 24 Luty 2020
Home / POWIAT / Rodzeństwo z Poznania poszukiwane nad morzem

Rodzeństwo z Poznania poszukiwane nad morzem

Być może przebywają w jednej z nadmorskich miejscowości naszego regionu. Zaginionego rodzeństwa szukają w województwie zachodniopomorskim policjanci z Poznania. Wszystko wskazuje na to, że 33-letnia Monika i jej 17-letni przyrodni brat Michał przebywali nad morzem.

Kobieta ma 165 cm wzrostu, długie kasztanowe włosy z jasnymi pasemkami. Ma też trzy tatuaże, jeden z nich to napis „Oliwka” na przedramieniu. W dniu zaginięcia miała na sobie krótkie, jeansowe spodenki, czarną koszulkę na ramiączkach i czarne tenisówki. Chłopak ma 175 cm wzrostu, czarne krótkie włosy i lekko odstające uszy, jest szczupły. Był ubrany w czarno-pomarańczowy t-shirt, szarą bluzę i czarne spodnie. Policja prosi wszystkie osoby, które mogą wiedzieć cokolwiek na temat rodzeństwa o kontakt z komisariatem Poznań-Wilda pod numerami telefonu (61) 84 125-11/12 lub 997.

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.