niedziela, 25 Sierpień 2019
Home / GRYFICE / Komendant Powiatowy Policji w Gryficach z powołaniem na stanowisko

Komendant Powiatowy Policji w Gryficach z powołaniem na stanowisko

Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński w towarzystwie Wicewojewody zachodniopomorskiego Marka Subocza i Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podinsp. Jacka Cegieły, wręczył rozkazy 11 funkcjonariuszom garnizonu zachodniopomorskiego, którzy zostali powołani na stanowiska Komendantów Powiatowych lub zastępców Komendantów Powiatowych Policji.

Nominację na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Gryficach młodszy inspektor Krzysztof Boguszewicz, natomiast jego zastępcą został podinsp. Tomasz Piętal. Wiceszef MSWiA pogratulował funkcjonariuszom awansów. Podkreślił, że przed policją stoją ważne zadania – Światowe Dni Młodzieży oraz szczyt NATO. Powiedział także o  planie modernizacji służb, który zakłada m.in. rozbudowę i modernizację infrastruktury, zakup wyposażenia oraz podwyżki dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych. Minister Jarosław Zieliński przypomniał, że w ostatnim czasie wzrosło zaufanie do funkcjonariuszy. Zaznaczył, że to wielki kapitał, ale i wielkie wyzwanie.

powołania w policji 29062016 1

źródło: zachodniopomorska.policja.gov.pl

Sprawdź także

Camera Obscura. Wystawa w Gryficach

Gryficki Dom Kultury oraz autor Ryszard Poprawski zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej pt. „Camera Obscura …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.