piątek, 22 Listopad 2019
Home / KULTURA / Zakochaj się w Mrzeżynie z Gryfickim.info, które jest partnerem letnim Beach Baru

Zakochaj się w Mrzeżynie z Gryfickim.info, które jest partnerem letnim Beach Baru

Startujemy w lato! Portal Gryfickie.info jest partnerem Wakacyjnej Strefy Aktywnej przy Beach Barze w Mrzeżynie. Na naszych łamach stałe relacje z wydarzeń, które zaplanowano w strefie. Zatańczymy wspólnie zumbę, zaśpiewamy szantę i przepowiemy pogodę i zrobimy wakacyjne zdjęcia.  Na gości Beach Baru i czytelników „gryfickiego” czeka morze niespodzianek.

To będzie szalone lato w Mrzeżynie! Już w najbliższy piątek – 24 czerwca rusza wakacyjna strefa przy Beach Barze. Plaża, słońce i morze atrakcji. Codziennie od godziny 11.00 do 16.00 rzucimy się wir zumbowego transu. Zajęcia poprowadzi wspólnie z przyjaciółmi – Alicja Maciulewicz, animator, licencjonowany instruktor Zumby. – To nasze czwarte spotkanie nad Bałtykiem. Wakacyjna Strefa przy Beach Barze otwiera gościnne progi. Codziennie, począwszy od przyszłej soboty o pełnych godzinach zapraszam na wspólne tańce przy rytmach latino i nie tylko – tłumaczy.

Prócz zumbowych treningów, aktywni plażowicze będą mieli do dyspozycji boisko do piłki siatkowej. – Zapraszamy singli, pary, dziadków, babcie, dużych i małych, dzieci i całe rodziny a także obozy i kolonie, które także będą mogły wziąć udział w z ajęciach – zachęcają organizatorzy aktywnej strefy, której partnerem jest również portal Gryfickie.info oraz Tygodnik Regionalny „Puls Miasta”. A ponadto?  Wieczory przy dobrym DJ`skim miksie. A dla kibiców największa plażowa strefa na mrzeżyńskim wybrzeżu, która zaprasza na kolejny mecz w sobotę 25 czerwca. Tym razem starcie Polska – Szwajcaria.  1

Gryfickie.info

Sprawdź także

Strajk Młodych na trzebiatowskim Rynku

29 listopada na Rynku w Trzebiatowie odbędzie się Strajk Młodych wobec kryzysu klimatycznego. – Przyjdź …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.