piątek, 13 Grudzień 2019
Home / REGION / Uczniowie klas szóstych zakończyli edukację w szkole podstawowej. Uroczyste pożegnanie absolwentów trzebiatowskiej „Dwójki”

Uczniowie klas szóstych zakończyli edukację w szkole podstawowej. Uroczyste pożegnanie absolwentów trzebiatowskiej „Dwójki”

Był to wyjątkowy dzień dla wszystkich uczniów klas szóstych szkół podstawowych. W odróżnieniu od pozostałych uczniów już 23 czerwca pożegnali mury szkoły, która była ich pierwszą w życiu, a tym samym zakończyli edukację na poziomie szkoły podstawowej, aby od września rozpocząć naukę w gimnazjum.

47 uczniów klas szóstych Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzebiatowie już 23 czerwca rozpoczęło upragnione wakacje. Jak zaznaczyła w czasie uroczystego pożegnania absolwentów Ewa Zienowicz, dyrektor SP 2 – był to wyjątkowy rok, a co najważniejsze wszyscy uczniowie, bez żadnej poprawki otrzymali klasyfikacje. Szczególną postawę godną naśladowania zaprezentowały dwie uczennice, które kończąc eukację otrzymały najwyższe średnie – Katarzyna Basiukiewicz średnia ocen 5.17 (wychowawca Mariusz Obertaniec) oraz Natalia Kwicińska średnia ocen 5,08 (wychowawca Anna Jakubaszko), która zdaniem Grona Pedagogicznego zasłużyła również na nagrodę Fair Play przyznawaną za szczególne osiągnięcia edukacyjne, wzorowe zachowanie oraz postawę wobec nauczycieli i rówieśników. Tradycyjnie nagrodę dla najzdolniejszych uczniów przyznało Stowarzyszenie „Przyjaciół Dwójki”.

Sprawdź także

Wigilia Miejska w Trzebiatowie

Stowarzyszenie „Niebieskie Serce” zaprasza mieszkańców Gminy Trzebiatów na uroczystą Wigilię Miejską, która odbędzie się 15 …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.