piątek, 22 Listopad 2019
Home / POWIAT / Grzegorz Olejniczak doradcą nowego burmistrza. Na razie w urzędzie bez rewolucji

Grzegorz Olejniczak doradcą nowego burmistrza. Na razie w urzędzie bez rewolucji

Od wtorku Grzegorz Olejniczak pełni obowiązki doradcy nowego burmistrza. Józef Domański do końca roku nie planuje rewolucji w urzędzie, bo jak sam mówi, chce, by obecny zespół urzędników dokończył trwające zadania.

Na razie w trzebiatowskim urzędzie bez rewolucji. Burmistrz Józef Domański zdecydował, że nie będzie powoływał zastępcy ani nowego skarbnika i sekretarza. Do końca roku swoje funkcje będą więc pełnić po staremu – Mariola Ludwiczak oraz Andrzej Kuliberda.

Grzegorz Olejniczak był szefem kampanii wyborczej Domańskiego. – Mam do niego pełne zaufanie. Znamy się od lat. Kiedy zaczynałem pracę w zarządzie dróg gminnych to właśnie z Grzegorzem współpracowałem. Jesteśmy w połowie kadencji. Sporo spraw jest w toku. Przejmując urząd chcę przyjrzeć się wielu obszarom, wykonać coś na kształt małego audytu po przedniku. Przed nami prace nad prowizorium budżetowym. Zatem na razie nie będzie wymiany na stanowiskach skarbnika oraz sekretarza – tłumaczy burmistrz Józef Domański dodając, że nazwiska nowego gabinetu przedstawi 1 stycznia 2017 roku.

gryfickie.info

 

Sprawdź także

Strajk Młodych na trzebiatowskim Rynku

29 listopada na Rynku w Trzebiatowie odbędzie się Strajk Młodych wobec kryzysu klimatycznego. – Przyjdź …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.