poniedziałek, 20 Styczeń 2020
Home / PASJE / Święto gimnastyki artystycznej w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu

Święto gimnastyki artystycznej w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu

Kolejny raz najlepsze gimnastyczki artystyczne z całej Polski zaprezentują się w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu. W trakcie rywalizacji swoje umiejętności pokażą również gimnastyczki z lokalnej drużyny, które pod czujnym okiem trenerek ze Szczecina szlifują swoje umiejętności już od kilku miesięcy.

28 maja już o godzinie 9.00 do rywalizacji przystąpią gimnastyczki – zawodniczki klasy II (w dwóch układach). O godzinie 13.30 zaplanowane jest uroczyste otwarcie Drużynowych Mistrzostw Polski kl. II, po którym będzie miała miejsce dalsza część zmagań na planszy.  Bardzo miła niespodzianka czeka wszystkich amatorów gimnastyki – o godzinie 13.00 swoje umiejętności artystyczne zaprezentują gimnastyczki, które od kilku miesięcy trenują w lokalnym klubie, działającym w Mrzeżyńskim Centrum Sportu. Drugiego dnia zawody rozpoczną się również o godzinie 9.00, a zakończenie planowane jest na godzinę 17.00

– To wielkie święto. Cieszymy się, że gimnastyka artystyczna kojarzy się z naszym Centrum, a z tego, co wiemy zawodniczki lubią wracać do Mrzeżyna –zaznaczył Kamil Twarzyński, kierownik MCS. –  Te Mistrzostwa, to dla nas podwójny powód do radości. Kolejny raz tego typu impreza odbywa się w naszej hali, a do tego nasze młode zawodniczki będą miały, pierwszą w swojej karierze, okazję do zaprezentowania się przed tak liczną publicznością – dodał Twarzyński.

plakat_gimnastyka

Sprawdź także

Nadmorska Kolej Wąskotorowa pojedzie z WOŚP

Już dzisiaj, 12 stycznia, Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, …

Ta strona wykorzystuje cookies, aby zaoferować najlepsze doświadczenia w Internecie. Poprzez kontynuowanie używania naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na korzystanie z plików cookie.